Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolný Smokovec
Adresa: 
Dolný Smokovec 205, Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 624 190
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilacredo.sk
www.slovenske.cz/vilacredo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Starý Smokovec počasí Starý Smokovec

Vila CREDO Vám ponúka komfortné ubytovanie v dvojposteľových a family izbách a apartmánoch s možnosťou prísteliek s celkovou kapacitou 35 lôžok. Každá izba je vybavená TV, chladničkou, varnou kanvicou, sušičom na vlasy, apartmány sú vybavené kuchynkou. V celom objekte je bezplatné WIFI pripojenie


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila Credo sa nachádza v Tatranskom národnom parku, v peknej a tichej oblasti Dolného Smokovca. Od zastávky električky je vzdialená 300m (zastávka električky Pod Lesom), 150m od zastávky autobusu a 9km od letiska Poprad. Od Šrobárovho liečebného ústavu je vzdialená 800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vila Credo Vám ponúka komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách, family izbách a apartmánoch s možnosťou prísteliek a celkovou kapacitou 35 osôb. Každá izba je vybavená TV, chladničkou, varnou kanvicou, sušičom na vlasy. Apartmány sú vybavené aj kuchynkou. V celom penzióne je bezplatné wi-fi. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť pre 14-16 osôb s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V tesnej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek (60 m), malé nákupné centrum a taktiež aj reštaurácia (250 m). Lyžiarske strediská: Starý Smokovec - 2,5 km, Tatranská Lomnica - 5 km, Štrbské Pleso - 16 km, Bachledova dolina - 20 km, Ždiar - 23 km, Lopušná dolina a Lučivná - 23 km Aquaparky a wellnesy: AquaCity Poprad - 11 km (ubytovaným hosťom ponúkame... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Fidelko, s.r.o.
Informace poskytnul: Mgr. Karol Kato
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz