PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolný Smokovec
Adresa: 
Dolný Smokovec 205, Vysoké Tatry
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Vila CREDO chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Dolný Smokovec

Wi-Fi

Po domluvě

Vila CREDO Vám ponúka komfortné ubytovanie v dvojposteľových a family izbách a apartmánoch s možnosťou prísteliek s celkovou kapacitou 35 lôžok. Každá izba je vybavená TV, chladničkou, varnou kanvicou, sušičom na vlasy, apartmány sú vybavené kuchynkou. V celom objekte je bezplatné WIFI pripojenie


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila Credo sa nachádza v Tatranskom národnom parku, v peknej a tichej oblasti Dolného Smokovca. Od zastávky električky je vzdialená 300m (zastávka električky Pod Lesom), 150m od zastávky autobusu a 9km od letiska Poprad. Od Šrobárovho liečebného ústavu je vzdialená 800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vila Credo Vám ponúka komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách, family izbách a apartmánoch s možnosťou prísteliek a celkovou kapacitou 35 osôb. Každá izba je vybavená TV, chladničkou, varnou kanvicou, sušičom na vlasy. Apartmány sú vybavené aj kuchynkou. V celom penzióne je bezplatné wi-fi. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť pre 14-16 osôb s... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V tesnej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek (60 m), malé nákupné centrum a taktiež aj reštaurácia (250 m). Lyžiarske strediská: Starý Smokovec - 2,5 km, Tatranská Lomnica - 5 km, Štrbské Pleso - 16 km, Bachledova dolina - 20 km, Ždiar - 23 km, Lopušná dolina a Lučivná - 23 km Aquaparky a wellnesy: AquaCity Poprad - 11 km (ubytovaným hosťom ponúkame... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz