Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Štrbské Pleso
Adresa: 
Vila Emma, 059 85 Štrbské Pleso Móryho 4015 (pri kostole)
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)917 655 446
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-4484 019
Web adresa:
vilaemma.sk/
www.slovenske.cz/vilaemma

kapacita  kapacita: 45 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1355 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

Štrbské Pleso hlásí 80 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Horský penzión Vila Emma ** je ubytovanie priamo na Štrbskom Plese v blízkosti lyžiarskych vlekov, turistických chodníkov, všade sa dostanete pešo za pár minút. Vzdialenosti: od centra 5 minút, od železničnej a autobusovej zastávky 5 minút, reštaurácie a potraviny 5 minút, od lyžiarskych vlekov (lanovka na Solisko)15-20 minút chôdze, v zime SKIBUSom bezplatne,... více >>
Vybavení a služby
UBYTOVANIE - poskytujeme ubytovanie v útulných 2- a 3-lôžkových izbách s možnosťou prístelky a s výhľadom na hory. Niektoré izby majú balkón. Celková kapacita zariadenia je 45 lôžok. (31 pevných lôžok + 14 prísteliek (Prístelka je vysúvacia posteľ.) Vybavenie každej izby : manželská posteľ, kúpeľňa, sprchový kút, toaleta, TV + SAT, osušky, uteráky. INTERNET -... více >>
Rekreace a služby v okolí
V lete turistika - blízke nástupy (so Štrbského Plesa) na zaujímavé túry, ako je napr. výstup na Kriváň, Rysy, alebo vodopád Skok v Mlynickej doline atď. Výlet za krásnym výhľadom na Solisko lanovkou alebo pešo. Vedľa penziónu sa nachádza multifunkčné ihrisko - je možné si zahrať voleybal, tenis, futbal. Povoziť sa na koni, štvorkolkách, vyskúšať adrenalínové športy -... více >>
Provozovatel: VILA EMMA, s.r.o.
Informace poskytnul: Štefániková Marcela
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz