PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Demänovská Dolina, Lúčky
Adresa: 
VILA GITKA,, Demänovská Dolina 30
Web adresa:
www.slovenske.cz/vilagitka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1100 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Záhradky

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie v Nízkych Tatrách, Demänovská Dolina - Jasná, v blízkosti lyžiarskych vlekov, 4 apartmány pre 4 osoby s kúpelňou, WC, kuchynkou, 1 apartmán (2 izby, hala s krbom, kuchyňa, kúpelňa, WC) pre 6 osôb. V lyžiarskej sezóne zaujímavé miesto na lyžovanie, v lete možnosti turistiky, hubárčenia.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vitajte. "VILA GITKA", nesúca svoje meno po majiteľke Margite Durišovej, je novo vybudované zariadenie na severnej strane Nízkych Tatier, ktoré svojou polohou v lokalite Lúčky, priamo v blízkosti lyžiarskch vlekov (40-500m) v jednom z najznámejších lyžiarskych stredísk Demänovská Dolina - Jasná, poskytuje svojim hosťom mnoho príležitostí na celoročný aktívny oddych,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión poskytuje ubytovanie v štýlovo zariadených apartmánoch vybavených kuchynkou, kúpelňou, WC, TV/sat. 4 apartmány sú 4 lôžkové s možnosťou prístelky, piaty 6 lôžkový apartmán pozostáva z dvoch izieb, haly s krbom, kuchyne, kúpelne a WC s možnosťou prístelky. Internet v cene. V blízkosti sú stravovacie zariadenia s možnosťou dohodnutia stravy.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

5m - začiatok bežeckých lyžiarskych tratí a turistických trás, 40m - malý lyžiarsky vlek Lúčky, 400m - pod Záhradkami - lyžiarske svahy FIS, 500m - Jaskyňa slobody. Možnosti lyžovania: SKI JASNA, SKIPARK Ružomberok (lyžiarske + turistické stredisko), PARKSNOW Donovaly (9 lyžiarskych vlekov + lanovka). Možnosti kúpania: Aquapark TATRALANDIA (termálne kúpalisko -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Margita Durišová, Vilagitka
Informace poskytnul: Margita Durišová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz