PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Stará Lesná 510, 059 52
Web adresa:
www.slovenske.cz/vilaoddy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Vila Oddy**** sa nachádza v tichej a krásnej lokalite nad obcou Stará Lesná a je určená pre tých, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť v súkromí, v jedinečnom a podmanivom prostredí a v bezprostrednom kontakte s prírodou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Oddy z vašej dovolenky spraví neopakovateľný zážitok, či už vďaka jedinečnému interiéru, podmanivej detskej izbičke, alebo krásnemu prostrediu, v ktorom sa nachádza. Do rána vás bude zobúdzať spev vtákov a šum blízkeho potôčika. Adresa: Stara Lesná 510, 059 52 Stara Lesná

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Oddy vám ponúka: balkón a terasa, obývací priestor s rozkladacou pohovkou a plochou TV, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, samostatná detská izbička, samostatná spálňa s manželskou posteľou a samostatná spálňa s twin posteľami, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a samostatné WC, predsieň s veľkorysým odkladacím priestorom, gril. Parkovanie je v mieste pobytu zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

K pobytovému balíčku máme prevás pripravené aj zľavy na rôznorodé služby: • zľavu vo výške 15% na bicykle s dovozom až do ubytovacieho zariadenia alebo na miesto štartu, viac informácii na https://www.tatry-travelia.sk/stranky/36:s-nami-za-zazitkami.html • 20% zľavu na vstupy do AQUACITY Poprad, https://www.aquacity.sk/ • 10% zľavu do Triklandie -  tajomný svet... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Oddy s.r.o.
Informace poskytnul: Vladimíra Gašparová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz