PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Stará Lesná 510, 059 52
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)910 963 049
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmantilia.sk www.slovenske.cz/vilaoddy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Vila Oddy**** sa nachádza v tichej a krásnej lokalite nad obcou Stará Lesná a je určená pre tých, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť v súkromí, v jedinečnom a podmanivom prostredí a v bezprostrednom kontakte s prírodou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Oddy z vašej dovolenky spraví neopakovateľný zážitok, či už vďaka jedinečnému interiéru, podmanivej detskej izbičke, alebo krásnemu prostrediu, v ktorom sa nachádza. Do rána vás bude zobúdzať spev vtákov a šum blízkeho potôčika. Adresa: Stara Lesná 510, 059 52 Stara Lesná

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Oddy vám ponúka: balkón a terasa, obývací priestor s rozkladacou pohovkou a plochou TV, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, samostatná detská izbička, samostatná spálňa s manželskou posteľou a samostatná spálňa s twin posteľami, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a samostatné WC, predsieň s veľkorysým odkladacím priestorom, gril. Parkovanie je v mieste pobytu zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

K pobytovému balíčku máme prevás pripravené aj zľavy na rôznorodé služby: • zľavu vo výške 15% na bicykle s dovozom až do ubytovacieho zariadenia alebo na miesto štartu, viac informácii na https://www.tatry-travelia.sk/stranky/36:s-nami-za-zazitkami.html • 20% zľavu na vstupy do AQUACITY Poprad, https://www.aquacity.sk/ • 10% zľavu do Triklandie -  tajomný svet... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Oddy s.r.o.
Informace poskytnul: Vladimíra Gašparová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz