PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Smižany
Adresa: 
Tatranská 96, Smižany
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 292 242
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/villaelena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Smižany

Wi-Fi

Po domluvě

Rodninný penzion v centre, výborný východiskový bod do Slovenského raja.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión rodinného typu Villa Elena sa nachádza v pokojnej lokalite Slovenského raja a Spiša v malebnej obci Smižany pri Spišskej Novej Vsi. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách a jednom štvorlôžkovom apartmáne s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, toaletu, televízor, chladničku a WiFi pripojenie na internet. Apartmán má aj... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Balkón na každej izbe, Internet na kábel/WIFI, izby s manželskou posteľou (všetky), kúpeľňa a WC na každej izbe. Kuchynka (niektoré izby / apartmány). Možnosť prístelky v každej izbe, televízor. Kuchynky sú vybavené kompletným riadom, mikrovlna, varná kanvica, dvojplatnička, chladnička. Súčasťou je zimná záhrada s krbom a vonkajšie posedenie. Na rozsiahlej trávnatej... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bežecké trate (bežkovanie), Biliard, Bowling, Cyklistika / Cykloturistika, Fitness centrum, Futbalové ihrisko, Jazda na koňoch, Korčuľovanie na ľade, Krytá plaváreň, Malá športová hala, Masáže, Sauna, Solárium, Tenis, Termálne bazény, Turistika, Viacúčelová veľká športová hala, Wellness, Zimný štadión,

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jolana Turanová
Informace poskytnul: Jolana Turanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz