PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Donovaly » Villa GLORIA Donovaly

Villa GLORIA Donovaly

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Donovaly 102
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 903 722 855
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villagloria.sk www.slovenske.cz/villa-gloria
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 39 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 980 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly

Wi-Fi

Je možný

Villa Gloria na Donovaloch už roky patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište s pekným výhľadom na okolité hory.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovacie zariadenie Villa Gloria sa nachádza v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska Záhradište a ponúka krásny výhľad na hory. Pešia dostupnosť do centra lyžiarskeho strediska, parkovisko priamo pred objektom a poloha pri zjazdovkách vytvárajú jednu z najlepších polôh ubytovacích zariadení na Donovaloch vôbec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Villa Gloria ponúka ubytovanie v dvoj, troj až štvorlôžkových moderne zariadených izbách s LCD televízorom a satelitom. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa s WC. Celková kapacita ubytovacie zariadenia je 40 lôžok s prístelkami je možné kapacitu zvýšiť až na počet 50 lôžok.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Donovaly patria medzi stredisko, ktoré turisti vyhľadávajú počas zimnej a letnej rekreácie. Donovaly sa rozprestierajú na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V PARK SNOW Donovaly okrem iného nájdete: Lanovky a vleky lýžiarskych svahov Nová Hoľa a Záhradište – upravené svahy pre náročných i rekreačných lyžiarov, Detský FUN PARK – najväčšia a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Villa Gloria, s.r.o
Informace poskytnul: Ján Margetín
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz