PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Iľanovo
Adresa: 
Iľanovo 137, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903807234
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villamiska.imafex.sk www.slovenske.cz/villamiska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Vila Miška sa nachádza v samostatnej mestskej časti Lipt. Mikuláša v Iľanove. Má k dispozícií 4 izby so soc. zariadeniami, spoločenskú miestnosť s kuchynkou. Parkovanie vo dvore. V lete možnosť grilovania V blízkosti sa nachádza lyž.vlek, lyž.str.Jasná, Aquapark Tatralandia, vod.dielo Lipt.Mara.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Mestská časť Liptovského Mikuláša - Iľanovo, sa nachádza na úpätí severnej strany Nizkych Tatier. Villa Miška je umiestnená v tichej časti, odkiaľ je nádherný výhlad na Kriváň a jemu susediace vrchy Západných a Vysokých Tatier smerom na sever a na juhovýchode na Poludnicu a Nízke Tatry. Od centra Lipt. Mikuláša je Villa Miška vzdialená cca 3km, k autobusovej a železničnej stanici cca 4km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozícií 4 izby so soc. zariadením, kuchyňa a spoločenská miestnosť. Vonku posedenie na grilovanie ...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo na kraji Iľanova lyž. vlek, Jasná, Opalisko-Závažná Poruba, Aquapark Tatralandia, Bešeňová, Lipt. Mara, turistika, Pribylina - skanzem, Vlkolínec, Havránok.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Danuša Kráľová
Informace poskytnul: Danuša Kráľová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz