TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Za štadiónom 271, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 693 969, +421 (0)915 325 521
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/villavanilla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Poloha a dosažitelnost

Penzión Villa Vanilla sa nachádza v mestskej časti Demänová v smere do lyžiarskeho strediska Jasná Chopok Nízke Tatry. Jeho poloha je dobre prístupná z diaľnice D1 z oboch smerov východ aj západ. Do samotného centra mesta je to 5 minút autom. Aquapark Tatralandia je autom cca 7 minút.

Vybavení a služby

Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Vybavenie izby: WIFI, satelit, smart TV, stôl-stoličky. Lyže a lyžiarky je možné si vysušiť v lyžiarni. Na každom poschodí je spoločná kuchyňa. Každá izba má vlastné parkovacie miesto.

Rekreace a služby v okolí

V dosahu 300m sa nachádzajú dva hotely s reštauráciami a saunou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marian Uram
Informace poskytnul: Marian Uram
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz