PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Tatranská Lomnica » WILI TATRY apartmány

WILI TATRY apartmány

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 88, Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918 707 125
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.wilitatry.sk www.slovenske.cz/wilitatry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica hlásí 40 - 115 cm sněhu

Wi-Fi

Je možný

Pro rodiny s dětmi

U nás zažijete pravú rodinnú atmosféru. Apartmány sa nachádzajú v komplexe WILI TATRY v kľudnom prostredí v centre Tatranskej Lomnice.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány sa nachádzajú v komplexe WILI TATRY v kľudnom prostredí v centre Tatranskej Lomnice. Parkovanie je možné priamo pri bude a je zdarma. Vlaková a autobusová stanica je od nás vzdialená len 3 minútky peši. Wili Tatry sa nachádza pod druhým najvyšším štítom Vysokých Tatier, Lomnickým štítom, ktorý je dostupný lanoukou začínajúcou 500 m od budovy. Množstvo... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány s jednou spálňou sú na prízemí apartmánového domu. Má jednu samostatnú spálňu s manželskou posteľou. V obývačke je rozkladateľný gauč (vhodný ako prístelka pre deti alebo manželský pár). Kuchyňa je plne vybavená, vrátane umývačky riadu. Samozrejmosťou je WIFI a satelit TV. Apartmány s dvomi spálňami (celkom 3) sú na prízemí apartmánového domu. Majú 2... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hostia vo WILI TATRY majú na relax k dispozícii privátne wellness centrum, kde budú mať absolútne súkromie. V novom wellness centre nájdete masážnu a vírivu vaňu, fínsku saunu, oddychový kút, Kneippov chodník, SatTV, kuchyňku s chladničkou a hlavne SÚKROMIE. V budove Wili Tatry máte k dispozícii plne vybavenú posilňovňu (TRX, fit lopty, kettlebell, ...), ktorú... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: WILI SLOVAKIA s.r.o.
Informace poskytnul: Denisa Veteskova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz