Winter & Summer Resort

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 721 , 059 55
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 888 900 , +421 (0)907 363 316
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.wsr.sk
www.slovenske.cz/wsr
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 860 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Ždiar počasí Ždiar

Penzion je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Ponúkame celoročné ubytovanie ideálne pre rodinky s deťmi, individuálne páry aj väčšie skupiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojími tradíciami, kultúrou, folklorom a ľudovou arhitektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj "perlou"... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Novopostavený penzion sme pre Vás štýlovo zariadili. Garantujeme Vám, že budete spokojní. Ponúkame celoročné ubytovanie ideálne pre rodinky s deťmi, individuálne páry aj väčšie skupiny. K dispozícii je 7 izieb a 3 apartmány s celkovou kapacitou 32 osôb. Všetky izby sú luxusne zariadené Obzvlášť sme si dali záležať na výbere matracov. Tu sa rozprávkovo vyspinkáte.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zime sa ponúka Ždiar ako jedno z najväčších lyžiarských stredísk na Slovensku (viac ako 20 vlekov, väčšina s umelým zasnežovaním). Letné obdobie prináša širokú paletu outdoorových aktivít. Okrem vychádzok do malebného ždiarskeho okolia je možné využiť mnoho miestnych adrenalínových aktivít: Bikepark Bachledová, jazdy na štvorkolkách vo voľnom teréne, paragliding,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Winter & Summer Resort ,s.r.o.
Informace poskytnul: Miroslav Havrila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz