PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Winter & Summer
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
059 55 Ždiar 671, 672
Web adresa:
www.slovenske.cz/wintersummer
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytujte sa v luxusných chatách, nachádzajúcích sa priamo v horskej dedinke Ždiar. Ždiar ako aj blízke okolie svojím návštevníkom ponúka množstvo aktivít a atrakcií, či už športových, tak aj spoznávacích. Na dovolenku v chatách Winter a Summer nezabudnete.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Winter a Summer sa nachádzajú priamo v Ždiari. Dosiahnuteľnosť celý rok.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chaty sú luxusne vybavené: plne zariadená kuchyňa (všetky riady, umývačka riadu, chladnička digestor, keramický sporák, mikrovlnka, varná kanvica...). Každá chata má dve izby na poschodí. V prvej spálni sú dva manželské postele a v druhej spálni jedna manželská posteľ + prístelka. Na prízemí v hale je 7m vysoká galéria s očarujúcim výhľadom na Belianske Tatry, krbová... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžovanie: Medzi najznámejšie lyžiarske strediská v okolí patria: Ski Jezersko-Bachledova dolina: je vzdialené 3km, vhodné pre náročných, aj menej náročných lyžiarov, ktoré pozostáva zo 6 lyžiarskych vlekov a sedačkovej lanovky. Ski Centrum Strednica: Vzdialená 3 km, vhodná pre menej náročných a začiatočníkov. Pozostáva z 9 lyžiarskych vlekov. Bežecké lyžovanie:... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: W&S Tatry,s.r.o.
Informace poskytnul: Marek Bača
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz