PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Telgárt
Adresa: 
Telgárt č.5, 976 73
Web adresa:
www.slovenske.cz/zubrovica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 880 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Telgárt

Wi-Fi

Je možný

Zubrovica je zrekonštruovaná drevenica s veľkou záhradou. V objekte sú 4 izby, každá s vlastným hygienickým zariadením (sprcha, WC), plne vybavená kuchyňa pre spoločné posedenie.Oplotený pozemok so zastrešeným ohniskom a možnosťou parkovania. Ideálne pre rodiny s deťmi a skupiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

GPS: N48 50.759 E20 10.963

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zubrovica ponúka ubytovanie v dvoch 2-lôžkových izbách s prístelkami, jednej 3-lôžkovej izbe a apartmáne s 3 lôžkami + 2 prístelkami. Celková kapacita je 10 lôžok a 4 prístelky. Každá izba má hygienické zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Možnosť posedenia v spoločnej kuchyni s kompletným vybavením (chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, kuchynský riad, TV) alebo pri... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horehronská obec Telgárt (881 m n. m.) pod Kráľovou hoľou (1946 m n. m.) je ideálnym miestom pre celoročnú rekreáciu. Leží na úpätí troch národných parkov - Nízke Tatry, Slovenský raj a Muránska planina. Najbližšie mesto Poprad (Vysoké Tatry) je vzdialené 30 km. V blízkom okolí sú lyžiarske vleky (600 m, 1400 m), priehrada Dedinky - vodné športy, jaskyne - Dobšinská... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Štefan Lunter
Informace poskytnul: Zuzana Lunterová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz