Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Telgárt
Adresa: 
Telgárt č.5, 976 73
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0) 486 194 624, 0903 181 089
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
zubrovica.sk
www.slovenske.cz/zubrovica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 880 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Telgárt počasí Telgárt

Zubrovica je zrekonštruovaná drevenica s veľkou záhradou. V objekte sú 4 izby, každá s vlastným hygienickým zariadením (sprcha, WC), plne vybavená kuchyňa pre spoločné posedenie.Oplotený pozemok so zastrešeným ohniskom a možnosťou parkovania. Ideálne pre rodiny s deťmi a skupiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

GPS: N48 50.759 E20 10.963

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zubrovica ponúka ubytovanie v dvoch 2-lôžkových izbách s prístelkami, jednej 3-lôžkovej izbe a apartmáne s 3 lôžkami + 2 prístelkami. Celková kapacita je 10 lôžok a 4 prístelky. Každá izba má hygienické zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Možnosť posedenia v spoločnej kuchyni s kompletným vybavením (chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, kuchynský riad, TV) alebo pri... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horehronská obec Telgárt (881 m n. m.) pod Kráľovou hoľou (1946 m n. m.) je ideálnym miestom pre celoročnú rekreáciu. Leží na úpätí troch národných parkov - Nízke Tatry, Slovenský raj a Muránska planina. Najbližšie mesto Poprad (Vysoké Tatry) je vzdialené 30 km. V blízkom okolí sú lyžiarske vleky (600 m, 1400 m), priehrada Dedinky - vodné športy, jaskyne - Dobšinská... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Štefan Lunter
Informace poskytnul: Zuzana Lunterová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz