PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovská Osada
Adresa: 
034 73 Liptovská Osada, Korytnická 568
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Agrotour chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 609 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly

počasí Smrekovica

Wi-Fi

Ubytovanie v 2 apartmánoch a 3 samostatných izbách. Celková kapacita je 15 osôb. Strava po dohode možná. Možnosti: celoročná turistika, vodný svet Ghothal Liptovská Osada, záhradné posedenie, stolný tenis, horská cyklistika fitness, masáže.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (2km)
U cyklostezky (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zariadenie sa nachádza na trase Ružomberok Donovaly.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v dvoch apartmánoch a troch samostatných izbách, každá izba má svoju sprchu a WC, v apartmánoch sú zariadené kuchynky, samostatné izby majú mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu + TV. Strava je možná po dohode, fitnes a masáže vieme zabezpečiť.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Donovaly. Termálne kúpaliská Bešeňová, vodný svet Ghothal Liptovská Osada. Turistika a cyklistika vo Veľkej Fatre a Nízkych Tatrách počas celého roka.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz