PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Apartmán Bea - Roháče

Apartmán Bea - Roháče

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Roháčska 135, Zuberec
Web adresa:
www.slovenske.cz/bea
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Není možný

Ubytovanie v peknom prostredí v apartmáne s výhľadom na hory, v blízkosti lesa a malého potôčika. Parkovanie v uzavretom dvore, záhradné posedenie, wifi pripojenie zdarma. Pre minimálne 4 osoby


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Bea sa nachádza cca 1km od centra obce Zuberec v tichom prostredí, v blízkosti lesa a malého potôčika.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán v podkroví : 2x spálňa, 2x sociálne zariadenie, kuchyňa s vybavením (chladnička, mikrovlnka elektrická pec s rúrou, rýchlovarná konvica, atď.), TV. Celková kapacita pre 4-8 osôb. Parkovanie pri objekte, wifi pripojenie, záhradné posedenie, záhradný gril, hojdačka, možnosť zapožičania žehličky, sušiak na prádlo a fén na vlasy.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Do jedného kilometra od nášho objektu sa nachádzajú obchody s potravinami, pošta, kaderníctvo, kvetinárstvo, reštaurácie, cukráreň, rímsko-katolícky kostol. Tri kilometre od nás sa nachádza Múzeum oravskej dediny - skanzen dreveníc z Oravy a Brestovská jaskyňa. V okolí sú tri lyžiarské strediská - do 1,5km lyžiarske stredisko Milotín a Janovky, 8km od nás lyžiarske... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Beata Šišková
Informace poskytnul: Beata Šišková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz