PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Liptovské Sliače » Apartmány Vila Riviéra Liptov

Apartmány Vila Riviéra Liptov

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovské Sliače
Adresa: 
Apartmány Riviéra** Ul. Veselá 1815/3 Liptovské Sliače 03484
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 446 810
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanyriviera.sk www.slovenske.cz/apartmanyriviera
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 29 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Záhradky

počasí Lisková

Wi-Fi

Je možný

Ponúkame Vám luxusné a pritom lacné apartmánové ubytovanie v dvoch domoch, ktoré ocenia nielen dospelí, ale i deti. Celková kapacita obidvoch apartmánových domov je až 29 lôžok. Pre hostí, ktorý si radi potrpia na luxus, ponúkame na prenájom Vilu s troma spálňami, ktorá má kapacitu 11 lôžok.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Riviéra** sa nachádzajú v slovenskom regióne Liptov, v obci Liptovské Sliače. Lokalita je umiestená medzi pohorím Chočské Vrchy a Nízke Tatry. V Apartmánoch Riviéra** budete mať k dispozícii osvetlené parkovisko pre 8 áut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Príďte k nám na Slovensko a zažite so svojim partnerom, rodinou či priateľmi skvelú dovolenku, vo veľmi komfortnom zázemí nášho ubytovania, kde nájdete všetko, čo budete potrebovať. Ponúkame Vám luxusné a pritom lacné apartmánové ubytovanie v dvoch domoch, ktoré ocenia nielen dospelí, ale i deti. Môžete sa tešiť na veľkú záhradu, drevený altánok, plne vybavené... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oblasť apartmánov ponúka návštevníkom skvelé možnosti vyžitia, nakoľko je Liptov magnetom, pre milovníkov termálnych kúpalísk, lyžiarskych stredísk, turistických chodníkov a cyklistických ciest. Okolie je obklopené krásnou prírodou, ktorú rozhodne stojí za to preskúmať. Pokiaľ máte radi zimné športy, môžete navštíviť vyhlásené zimné strediská Skipark Donovaly, Skipark... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Relax-Riviéra s.r.o.
Informace poskytnul: Relax-Riviéra s.r.o.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz