PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Apartmán Skurčák

Apartmán Skurčák

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Radová 338, Zuberec
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmanskurcak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec

Roháče - Spálená dolina hlásí 50 cm sněhu

Wi-Fi

Není možný

Apartmán sa nachádza v dobre situovanej časti obce, v blízkosti lyžiarských stredísk Janovky, Milotín. Apartmán tvoria 3 izby s min. obsadením 4 max. 8 osôb. Súčasťou apartmánu je záhradné posedenie s možnosťou grilovania a posedenia v záhrade


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie sa nachádza v prostredí Západných Tatier - Roháčov v Zuberci na Orave. Neďaleko sú bežecké trate, lyžiarske vleky JANOVKY, MILOTÍN, ZVEROVKA-SPÁLENÁ. Možnosť vysokohorskej turistiky a vychádzky do okolia, napr. Múzeum oravskej dediny, termálne kúpaliská Oravice, Tatralandia, Bešeňová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie u nás sa nachádza na prízemí, vchod do objektu je samostatný. Sú tu dve dvôjlôžkové izby a jedna 4 lôžková. Kuchyňa je vybavená kuchynským riadom, mikrovlnkou, el.sporákom, chladničkou, varnou kanvicou a televízorom. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, WC je samostatné, vo dvore je možnosť parkovania, v záhrade posedenie pri grile, deti majú priestor na hranie v záhrade.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bežecké trate, tenisové kurty, wellness, bowling. Lyžiarske stredisko Janovky, lyžiarske stredisko Milotín, lyžiarske stredisko Roháče-Spálená. Termalne kúpalisko Oravice, termálne kúpalisko Bešeňová, termálne kúpalisko Tatralandia. Múzeum Oravskej dediny

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Skurčáková Mária
Informace poskytnul: Skučáková Mária
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz