PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Apartmán Skurčák

Apartmán Skurčák

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Radová 338, Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 044 076
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
mskurcakova.szm.sk www.slovenske.cz/apartmanskurcak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Apartmán sa nachádza v dobre situovanej časti obce, v blízkosti lyžiarských stredísk Janovky, Milotín. Apartmán tvoria 3 izby s min. obsadením 4 max. 8 osôb. Súčasťou apartmánu je záhradné posedenie s možnosťou grilovania a posedenia v záhrade


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie sa nachádza v prostredí Západných Tatier - Roháčov v Zuberci na Orave. Neďaleko sú bežecké trate, lyžiarske vleky JANOVKY, MILOTÍN, ZVEROVKA-SPÁLENÁ. Možnosť vysokohorskej turistiky a vychádzky do okolia, napr. Múzeum oravskej dediny, termálne kúpaliská Oravice, Tatralandia, Bešeňová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie u nás sa nachádza na prízemí, vchod do objektu je samostatný. Sú tu dve dvôjlôžkové izby a jedna 4 lôžková. Kuchyňa je vybavená kuchynským riadom, mikrovlnkou, el.sporákom, chladničkou, varnou kanvicou a televízorom. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, WC je samostatné, vo dvore je možnosť parkovania, v záhrade posedenie pri grile, deti majú priestor na hranie v záhrade.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bežecké trate, tenisové kurty, wellness, bowling. Lyžiarske stredisko Janovky, lyžiarske stredisko Milotín, lyžiarske stredisko Roháče-Spálená. Termalne kúpalisko Oravice, termálne kúpalisko Bešeňová, termálne kúpalisko Tatralandia. Múzeum Oravskej dediny

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Skurčáková Mária
Informace poskytnul: Skučáková Mária
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz