PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Liptovská Sielnica » Apartmánové chatky AQUADUO

Apartmánové chatky AQUADUO

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovská Sielnica
Adresa: 
Liptovská Sielnica 158, 032 23
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44-55 97 187, +421 (0)903 836 724
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.aquaduo.sk www.slovenske.cz/aquaduo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Komfortne samostatne stojace dve chatky v tichom, vidieckom prostredí, pri Lipt. Mare, aquapark Tatralandia, Thermalpark Bešeňová. Medzi lyžiarskymi strediskami Zuberec, Ski centrum Jasná, Ski Park Ružomberok.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Venkovní terasa
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Ručníky
Oploceno
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Není možný
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Komfortne samostatne stojace dve chatky vo vidieckom prostredí, pri Liptovskej Mare, aquaparku Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Komfortne samostatne stojace dve chatky. Každá poskytuje pohodlné ubytovanie a dostatok súkromia pre 4 až 5 osôb. Vhodné pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt, parkovanie vo dvore, letná terasa pri chatke. Členenie priestoru: vstupné zádveria, obývacia izba (1x prístelok), kuchynský kút, spáleň č.1 (2lôžka), spáleň č.2 (2 lôžka), WC, sprchovací kút. Vybavenie... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Atrakcie: 7km 365 dní otvorený AQUAPARK TATRALANDIA, 10km Gino Paradise Bešeňová, 2km vodná nádrž Liptovská Mara, 3km Kvačianska a Prosiecka dolina, 4km Havránok, vykopávky z čias Keltov, 20km svetoznáme Demänovské jaskyne, 20km Ski centrum Jasná - Chopok Sever, 25km Ski Park Ružomberok, 20km lyžiarske stredisko a skanzem Zuberec.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Furgalák Peter
Informace poskytnul: Furgalák Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz