TOPlist

Apartmánové chatky AQUADUO

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Komfortne samostatne stojace dve chatky vo vidieckom prostredí, pri Liptovskej Mare, aquaparku Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová.
Vybavení a služby
Komfortne samostatne stojace dve chatky. Každá poskytuje pohodlné ubytovanie a dostatok súkromia pre 4 až 5 osôb. Vhodné pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt, parkovanie vo dvore, letná terasa pri chatke. Členenie priestoru: vstupné zádveria, obývacia izba (1x prístelok), kuchynský kút, spáleň č.1 (2lôžka), spáleň č.2 (2 lôžka), WC, sprchovací kút. Vybavenie chatky: moderný nábytok, televízor, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, ostatné kuchynské vybavenie.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Atrakcie: 7km 365 dní otvorený AQUAPARK TATRALANDIA, 10km Gino Paradise Bešeňová, 2km vodná nádrž Liptovská Mara, 3km Kvačianska a Prosiecka dolina, 4km Havránok, vykopávky z čias Keltov, 20km svetoznáme Demänovské jaskyne, 20km Ski centrum Jasná - Chopok Sever, 25km Ski Park Ružomberok, 20km lyžiarske stredisko a skanzem Zuberec.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz