Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Apartmánový dom Vila MARTINA

Apartmánový dom Vila MARTINA

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Ján Jurkovič, Bešeňová 29 , 03483
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 510 667, +421 (0)907 740 667
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilabesenova.sk/
www.slovenske.cz/vilabesenova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

Po domluvě

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Bešeňová, 5min chôdze od Thermal Parku. Ubytovanie v 3 apartmánoch (pre 6,8,a 9 osôb) so sam.vchodom. Veľká záhrada, privátny bazén, posedenie s krbom, horské bicykle GRATIS. Parkovanie pri dome. Výrazné zľavy na Thermal Park/Liptov Region Card pre našich hostí. Jasná-Chopok, Tatralandia, Lipt.Mara


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Bešeňová (Nízke Tatry, okres Ružomberok) je vzdialená 14km od mesta Liptovský Mikuláš a 8km od Ružomberku. Apartmánový dom Vila MARTINA sa nachádza v centrálnej, no zároveň pokojnej časti obce, priamo pri rieke Váh. Skvelá dostupnosť Thermal Parku Bešeňová (5min) je jeho velkou výhodou. Najbližšia vlaková stanica je v obci Lipt. Teplá (2km), výborné spojenie je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Priestorovým rozdelením nášho penzionu sme sa snažili vyhovieť ako rodinám s deťmi, tak skupinám prichádzajúcim za zábavou, oddychom či turistikou. Naši hostia majú k dispozícii 3 apartmány, každý so samostatným vchodom, plne vybavené. Súčasťou objektu je velká záhrada s niekolkými posedeniami, ohniskom s krbom, privatnym bazénom, hojdačkami a šmýkačkou. Parkovanie... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti cenovo prístupné reštauračné zariadenia, malý supermarket 100m, rôzne stánky (syry, víno)... Tiež tenis.kurty, volejbal... Našim hosťom poskytujeme zľavy na vstup do Thermal Parku Bešeňová (do 30%), Liptov Region Card - zľavy na skipassy, múzeá, kultúrne pamiatky a iné (10-30%). V mieste apartmánového domu je možnosť rybolovu na rieke Váh. Liptov je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ján Jurkovič
Informace poskytnul: Ján Jurkovič
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz