PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bešeňová » Apartmánový dom Vila MARTINA

Apartmánový dom Vila MARTINA

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Ján Jurkovič, Bešeňová 29 , 03483
Web adresa:
www.slovenske.cz/vilabesenova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

počasí Thermal park Bešeňová

Po domluvě

Venkovní bazén

Bešeňová, 5min chôdze od Thermal Parku. Ubytovanie v 3 apartmánoch (pre 6,8,a 9 osôb) so sam.vchodom. Veľká záhrada, privátny bazén, posedenie s krbom, horské bicykle GRATIS. Parkovanie pri dome. Výrazné zľavy na Thermal Park/Liptov Region Card pre našich hostí. Jasná-Chopok, Tatralandia, Lipt.Mara

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Bešeňová (Nízke Tatry, okres Ružomberok) je vzdialená 14km od mesta Liptovský Mikuláš a 8km od Ružomberku. Apartmánový dom Vila MARTINA sa nachádza v centrálnej, no zároveň pokojnej časti obce, priamo pri rieke Váh. Skvelá dostupnosť Thermal Parku Bešeňová (5min) je jeho velkou výhodou. Najbližšia vlaková stanica je v obci Lipt. Teplá (2km), výborné spojenie je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Priestorovým rozdelením nášho penzionu sme sa snažili vyhovieť ako rodinám s deťmi, tak skupinám prichádzajúcim za zábavou, oddychom či turistikou. Naši hostia majú k dispozícii 3 apartmány, každý so samostatným vchodom, plne vybavené. Súčasťou objektu je velká záhrada s niekolkými posedeniami, ohniskom s krbom, privatnym bazénom, hojdačkami a šmýkačkou. Parkovanie... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti cenovo prístupné reštauračné zariadenia, malý supermarket 100m, rôzne stánky (syry, víno)... Tiež tenis.kurty, volejbal... Našim hosťom poskytujeme zľavy na vstup do Thermal Parku Bešeňová (do 30%), Liptov Region Card - zľavy na skipassy, múzeá, kultúrne pamiatky a iné (10-30%). V mieste apartmánového domu je možnosť rybolovu na rieke Váh. Liptov je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ján Jurkovič
Informace poskytnul: Ján Jurkovič
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz