PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány AQUAVILLA

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovský Trnovec
Adresa: 
Liptovský Trnovec 226, 031 01
Web adresa:
www.slovenske.cz/aquavilla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Nadštandardne vybavené apartmány pri Liptovskej Mare, 1km od Tatralandie, v turistickej oblasti Liptovský Trnovec. Vhodné pre rodiny s deťmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nadštandardne vybavené apartmány pri Liptovskej Mare v turistickej oblasti Liptovský Trnovec, 1km od Tatralandie, 10km Gino Paradise Bešeňová, 8km Liptovský Mikuláš.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vhodné pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt. Ústredne kúrenie. Možnosť grilovania. Parkovanie vo dvore. • Apartmán 1: 2izby po 2lôžka, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica, sporák), kúpeľňa s WC, TV, Wifi • Apartmán 2: izba s 2lôžkami a 2prísteľkami, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica), kúpeľňa s WC,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

2km – 365 dní otvorený AQUAPARK TATRALANDIA, 15km – termálne kúpalisko Bešeňová, 300m – vodná nádrž Liptovská Mara, 8km – Prosiecka a Kvačianska dolina, 14km - Havránok- kultúrnohistorická pamiatka, vykopávky z čias Keltov, 15km – svetoznáme Demänovské jaskyne, 18km – najväčšie Slovenské lyžiarske centrum Jasná – Chopok sever, 30km – SKI PARK Ružomberok, 25km – lyžiarske stredisko, skanzen Zuberec.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alojz Furgalák
Informace poskytnul: Furgalak Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz