Apartmány AQUAVILLA

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovský Trnovec
Adresa: 
Liptovský Trnovec 226, 031 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 836 724
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.aquavilla.sk
www.slovenske.cz/aquavilla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Aquapark Tatralandia počasí Aquapark Tatralandia

Nadštandardne vybavené apartmány pri Liptovskej Mare, 1km od Tatralandie, v turistickej oblasti Liptovský Trnovec. Vhodné pre rodiny s deťmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nadštandardne vybavené apartmány pri Liptovskej Mare v turistickej oblasti Liptovský Trnovec, 1km od Tatralandie, 10km Gino Paradise Bešeňová, 8km Liptovský Mikuláš.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vhodné pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt. Ústredne kúrenie. Možnosť grilovania. Parkovanie vo dvore. • Apartmán 1: 2izby po 2lôžka, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica, sporák), kúpeľňa s WC, TV, Wifi • Apartmán 2: izba s 2lôžkami a 2prísteľkami, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica), kúpeľňa s WC,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

2km – 365 dní otvorený AQUAPARK TATRALANDIA, 15km – termálne kúpalisko Bešeňová, 300m – vodná nádrž Liptovská Mara, 8km – Prosiecka a Kvačianska dolina, 14km - Havránok- kultúrnohistorická pamiatka, vykopávky z čias Keltov, 15km – svetoznáme Demänovské jaskyne, 18km – najväčšie Slovenské lyžiarske centrum Jasná – Chopok sever, 30km – SKI PARK Ružomberok, 25km – lyžiarske stredisko, skanzen Zuberec.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alojz Furgalák
Informace poskytnul: Furgalak Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz