TOPlist

Apartmány AQUAVILLA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nadštandardne vybavené apartmány pri Liptovskej Mare v turistickej oblasti Liptovský Trnovec, 1km od Tatralandie, 10km Gino Paradise Bešeňová, 8km Liptovský Mikuláš.
Vybavení a služby
Vhodné pre rodiny s deťmi. Nefajčiarsky objekt. Ústredne kúrenie. Možnosť grilovania. Parkovanie vo dvore. • Apartmán 1: 2izby po 2lôžka, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica, sporák), kúpeľňa s WC, TV, Wifi • Apartmán 2: izba s 2lôžkami a 2prísteľkami, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica), kúpeľňa s WC, TV, Wifi • Apartmán 3: 2lôžková izba, terasa, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica), kúpeľňa s WC, TV, Wifi • Apartmán 4: 2izby po 2lôžka, balkón, kuchynský kút s vybavením (chladnička, mikrovlnka, kanvica, sporák), kúpeľňa s WC, TV, Wifi • Apartmán 5: izba s 2lôžkami a 2prísteľkami, kúpeľňa s WC, TV, Wifi, kuchynský kút s vybavením na chodbe (chladnička, mikrovlnka, kanvica). • Apartmán 6: 2lôžková izba, kúpeľňa s WC, TV, Wifi, kuchynský kút s vybavením na chodbe (chladnička, mikrovlnka, kanvica).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
2km – 365 dní otvorený AQUAPARK TATRALANDIA, 15km – termálne kúpalisko Bešeňová, 300m – vodná nádrž Liptovská Mara, 8km – Prosiecka a Kvačianska dolina, 14km - Havránok- kultúrnohistorická pamiatka, vykopávky z čias Keltov, 15km – svetoznáme Demänovské jaskyne, 18km – najväčšie Slovenské lyžiarske centrum Jasná – Chopok sever, 30km – SKI PARK Ružomberok, 25km – lyžiarske stredisko, skanzen Zuberec.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz