Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Mengusovce » Apartmány Čerešňový sad

Apartmány Čerešňový sad

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mengusovce
Adresa: 
Mengusovce č.d.91, 059 36
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)902 976 366, +421 (0)902 976 363
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceresnovysad.sk
www.slovenske.cz/ceresnovysad
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 43 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Lopušná Dolina - Lučivná počasí Lopušná Dolina - Lučivná

Apartmány Čerešňový Sad sa nachádzajú pod južnými svahmi Vysokých Tatier v obci Mengusovce. Ponúkajú ubytovanie v novo postavenom rezorte, s možnosťou vlastného alebo reštauračného stravovania, a súkromného wellness. Každý apartmán má vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu s TV, dve izby a terasu/balkón.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Čerešňový sad sa nachádzajú pod južnými svahmi Vysokých Tatier v obci Mengusovce. Najbližší výjazd z diaľnice je vzdialený len 1km. Ak máte chuť spoznávať okolie, môžete navštíviť lyžiarske stredisko Štrbské Pleso situované vo vzdialenosti 12km alebo Starý Smokovec a Tatranskú Lomnicu, vzdialené 25km. Lyžiarske stredisko Jasná je vzdialené 40 minút jazdy.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány sú dvojpodlažné, s obývačkou s TV a vybavenou kuchynkou v prízemí, a dvoma izbami, sociálnym zázemím a balkónom na poschodí. Apartmány sú v uzatvorenom dvore, s detským ihriskom, ohniskom, alebo trávnatou plochou na rôzne hry, cvičenia, oddych. V rezorte okrem ubytovania máte možnosť využiť klubovú reštauráciu, alebo súkromné wellness s 3 saunami... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Mengusoviec je možnosť využiť čas prechádzkami v blízkom okolí, cyklistikou, alebo turistikou vo Vysokých Tatrách, Slovenskom raji. V zime sú v okolí lyžiarske strediská pre rodiny s deťmi napr. v Lučivnej, alebo v Lopušnej doline, ale aj pre náročnejších lyžiarov na Štrbskom plese, v Tatranskej Lomnici, v Jasnej. V blízkosti sa nachádzajú aj napr.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Lubomír Šoltis
Informace poskytnul: Alžbeta Albrechtová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz