PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Mengusovce » Apartmány Čerešňový sad

Apartmány Čerešňový sad

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mengusovce
Adresa: 
Mengusovce č.d.91, 059 36
Web adresa:
www.slovenske.cz/ceresnovysad
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Apartmány Čerešňový Sad sa nachádzajú pod južnými svahmi Vysokých Tatier v obci Mengusovce. Ponúkajú ubytovanie v novo postavenom rezorte, s možnosťou vlastného alebo reštauračného stravovania, a súkromného wellness. Každý apartmán má vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu s TV, dve izby a terasu/balkón.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Čerešňový sad sa nachádzajú pod južnými svahmi Vysokých Tatier v obci Mengusovce. Najbližší výjazd z diaľnice je vzdialený len 1km. Ak máte chuť spoznávať okolie, môžete navštíviť lyžiarske stredisko Štrbské Pleso situované vo vzdialenosti 12km alebo Starý Smokovec a Tatranskú Lomnicu, vzdialené 25km. Lyžiarske stredisko Jasná je vzdialené 40 minút jazdy.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány sú dvojpodlažné, s obývačkou s TV a vybavenou kuchynkou v prízemí, a dvoma izbami, sociálnym zázemím a balkónom na poschodí. Apartmány sú v uzatvorenom dvore, s detským ihriskom, ohniskom, alebo trávnatou plochou na rôzne hry, cvičenia, oddych. V rezorte okrem ubytovania máte možnosť využiť klubovú reštauráciu, alebo súkromné wellness s 3 saunami... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Mengusoviec je možnosť využiť čas prechádzkami v blízkom okolí, cyklistikou, alebo turistikou vo Vysokých Tatrách, Slovenskom raji. V zime sú v okolí lyžiarske strediská pre rodiny s deťmi napr. v Lučivnej, alebo v Lopušnej doline, ale aj pre náročnejších lyžiarov na Štrbskom plese, v Tatranskej Lomnici, v Jasnej. V blízkosti sa nachádzajú aj napr.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Lubomír Šoltis
Informace poskytnul: Alžbeta Albrechtová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz