PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štrba » Ubytovanie na súkromí Radana - Štrba, Vysoké Tatry

Ubytovanie na súkromí Radana - Štrba, Vysoké Tatry

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Štrba
Adresa: 
05938 Štrba 249
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Ubytovanie na súkromí Radana - Štrba, Vysoké Tatry chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie v obci Štrba pod Vysokými Tatrami. 3 samostatné apartmány na poschodí rodinného domu. 1x4+2, 2x2+2, celková kapacita 14 osôb. V každom apart. kuchyňa, spoločenská miestnosť, TV, WIFI pripojenie, sprcha + WC, parkovanie vo dvore, posedenie na terase, gril. Majiteľ býva v objekte.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

V Štrbe pod Vysokými Tatrami. Od diaľnice vzdialenosť 1km. Na vlakovú zastávku 15 minút. Autobusová zastávka 200m. Dostupnosť Taxi. Potraviny 250m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

3 apartmány na poschodí rodinného domu, 1x4+2, 1x2+2, 1x2+2 celková kapacita 14osôb. V každom apart. spoločenská miestnosť - kuchyňka, LED TV, WIFI pripojenie na internet, sprcha + WC, parkovanie vo dvore, posedenie, gril. Po dohode možné raňajky.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Podtatranská obec Štrba leží na úpätí Vysokých Tatier v nadmorskej výške 900m. Na výbornej úrovni je obchodná sieť obce. Stravovanie a občerstvenie ponúkajú reštaurácie a pizzeria nachádzajúce sa priamo v obci. Možnosť donášky jedla do domu. Potraviny 250m. Nedaľeko obce je pamätník zaniknutej osady Šoldov. V zime je tu vynikajúce prostredie pre lyžovanie na svahu,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz