PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Veľká Lomnica » Apartmány Tatragolf

Apartmány Tatragolf

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Veľká Lomnica
Adresa: 
Termálna 38, 059 52 Veľká Lomnica
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 918 765 991
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmany-tatragolf
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

počasí Veľká Lomnica

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Apartmány vo Veľkej Lomnici, len 5 minút chôdze od 27-jamkového Golfového klubu Black Stork. Apartmány sú dvojizbové. K dispozícii je výťah a vonkajšie parkovanie v areáli je bez poplatku. V areáli sa nachádza reštaurácia, wellness centrum, mini ZOO, detské ihrisko, futbalové ihrisko aj posedenie.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Tatragolf Veľká Lomnica sa nachádzajú vo Veľkej Lomnici, len 5 minút chôdze od 27-jamkového Golfového klubu Black Stork.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány sú dvojizbové, v spálni je manželská posteľ a malý balkón. V obývacom priestore je veľký balkón a veľký rozkladací gauč, ktorý slúži ako prístelka pre 2 osoby + ďalšia rozkladacia pohovka. Maximálna obsadenosť apartmánu je 5 osôb. Televízia s plochou obrazovkou je so satelitným príjmom. Samozrejmosťou je tiež bezplatné WIFI pripojenie na internet. Kuchynka... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarsky areál v Tatranskej Lomnici je vzdialený 5 km, AuquaCity Poprad 10 km, Termálne kúpalisko Vrbov 10 km, Štrbské Pleso 30 km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BLOMO Travel, s.r.o.
Informace poskytnul: Ľudmila Nováková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz