PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Veľká Lomnica » Apartmány Valnela

Apartmány Valnela

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Veľká Lomnica
Adresa: 
Tatranská 24A, 059 52 Veľká Lomnica
Web adresa:
www.slovenske.cz/valnela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány Valnela Vám ponúkajú útulné ubytovanie na dosah malebnej tatranskej prírody v centre obce Veľká Lomnica. Apartmány sú kompletne zariadené. Každý apartmán ma samostatnú zariadenú kuchynku, sociálne zariadenie a sprchovací kút.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Valnela sa nachádzajú v centre Tatraskej obce Veľká Lomnica.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našich apartmánoch najdete luxus, ktorý hladáte a bude milo prekvapený cenou. Ponúkame útulné ubytovanie v 5 apartmánoch. 2x 1-izbový pre 2 osoby (Apartmán číslo 4 a 1), 1x 2-izbový pre 2-4 osoby (Apartmán číslo 5), 2x 3-izbový apartmán pre 4-6 osôb (Apartmán číslo 2 a 3). Apartmány sú kompletne zariadené. Izby sú vybavene manželskou posteľou, nočný... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolité prostredie ponúka veľa možností na relaxáciu a príjemné trávenie voľného času (pešie, cyklistické a vysokohorské túry, sauny, soláriá, masáže, kryté bazény, tenisové kurty, golfové ihrisko vo Veľkej Lomnici), jazda na koni alebo kočí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Monika Vallušová
Informace poskytnul: Monika Vallušová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz