TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Štrba
Adresa: 
Bellova 86, Tatranská Štrba
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)902 848 279
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmentsvk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso


Poloha a dosažitelnost

Objekt je samostatný, ubytovateľ v objekte nebýva. Pri preberaní Vám zanechá kľúče Penzión je ubytovanie priamo na Tatranskej Strbe v blízkosti lyžiarskych vlekov, turistických chodníkov, všade sa dostanete pešo za pár minút. Vzdialenosti: od centra 5 minút, od železničnej a autobusovej zastávky 5 minút, reštaurácie a potraviny 5 minút, od lyžiarskych vlekov... více >>

Vybavení a služby

Apartmán Tatranská Štrba s 3 spálňami a možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Tatranská Štrba, iba 200 metrov od zastávky zubačkovej lanovky. Využívať môžete dobre vybavenú kuchyňu a káblovú TV s plochou obrazovkou v každej spálni. Komplet vybavená kuchyňa. Sociálne zariadenia.

Rekreace a služby v okolí

Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo turistických trias, z mnohých Vám odporúčame najmä: • Mlynická a Furkotská dolina Celková dĺžka túry: 6-8 hodín Náročnosť: stredne ťažká trasa Farba turistickej značky: žltá, červená (modrá) Výškový profil túry: - Štrbské Pleso (1355 m) - Vodopád Skok (1700 m) - Bystré sedlo (2314 m) - Furkotská dolina - Solisko (1950... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jozef Magera
Informace poskytnul: Jozef Koky
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz