PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Štrba
Adresa: 
Bellova 86, Tatranská Štrba
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmentsvk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmány Tatranská Štrba sú situované v pokojnej lokalite, na okraji Tatranskej Štrby. Ponúkame apartmány zo samostanym vchodom. Apartmán pre 4 osoby z dvoma spálňami. Rodinný apartmán 4+1. Skupinový apartmán pre 8+1osoby. 2 lôžkový apartmán pre dve osoby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie priamo na Tatranskej Strbe v blízkosti lyžiarskych vlekov, turistických chodníkov, všade sa dostanete pešo za pár minút. Vzdialenosti: od centra 5 minút, od železničnej a autobusovej zastávky 5 minút, reštaurácie a potraviny 5 minút, od lyžiarskych vlekov (lanovka na Solisko) 15-20 minút chôdze, v zime SKIBUSom bezplatne, turistická atrakcia Veľké Štrbské... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány Tatranská Štrba s možnosťou vlastného stravovania. Objekt je monitorovaný vlastným kamerovým systémom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet, ústredné kúrenie, celoročná prevádzka. • Apartmán pre 7 osôb (6 lôžok + 1 prístelka): 3 samostatné izby (1/2+1, 2/2), spoločenská miestnosť s TV-SAT, posedením, jedálenským stolom, biliardom a vybavenou kuchynskou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo turistických trias, z mnohých Vám odporúčame najmä: • Mlynická a Furkotská dolina Celková dĺžka túry: 6-8 hodín Náročnosť: stredne ťažká trasa Farba turistickej značky: žltá, červená (modrá) Výškový profil túry: - Štrbské Pleso (1355 m) - Vodopád Skok (1700 m) - Bystré sedlo (2314 m) - Furkotská dolina - Solisko (1950... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jozef Magera
Informace poskytnul: Jozef Koky
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz