PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
Dvojposteľová izba 55 €
Dvojpodlažná izba 2+2 65 €
Apartmán 2+2, balkón 75 €
Miestny poplatok 1 €
Prísteľka 10 €
Zimní sezona - ceny
Dvojposteľová izba 55 €
Dvojpodlažná izba 2+2 65 €
Apartmán 2+2, balkón 75 €
Miestny poplatok 1 €
Prísteľka 10 €
Další informace:
Ceny sú uvádzané za izbu, resp. apartmán za 1 prenocovanie pre 2 osoby vrátane 20 % DPH (bez miestnych poplatkov). V dvojpodlažnej izbe a v apartmáne je možné ubytovať 2 osoby na prísteľku (rozťahovaciu sofu) za príplatok.

Wellness - fínska sauna - 90 min. 10 €

PLATOBNÉ PODMIENKY
zálohová platba min. 50 % na účet, doplatok v hotovosti pri príchode.
Stravování
Raňajky FORMOU BUFETOVÝCH STOLOV
Dospelá osoba 6 €
Dieťa do 12 r. 5 €
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz