PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vdýchnite svieži čistý vzduch, započúvajte sa do panenského ticha, vychutnajte si rozprávkovú krajinu a prežite neopakovateľné zážitky.
Vybavení a služby
Z izieb je krásny výhľad na Nízke a Západné Tatry, Chočské vrchy a Liptovskú Maru. Dvojposteľové izby a dvojpodlažné apartmány s balkónom. Celková kapacita ubytovacej časti je 38 lôžok. Dvojpodlažné apartmány sú tiež vhodné pre rodiny s deťmi (2+2). Vybavenie izieb a apartmánov: kúpeľňa s vaňou alebo sprchový kút (podľa typu izby), televízia, wifi, fén a hygienické potreby po vyžiadaní. Vyskúšajte tiež našu príjemnú reštauráciu, ktorá je taktiež neoddeliteľnou súčasťou čarovného zážitku z pobytu v hoteli RENDEZ-VOUS. Jedlá sú veľmi lahodné a chutné. Uprednostňujeme potraviny od regionálnych výrobcov, pestovateľov a spoľahlivých farmárov, ktoré sú čerstvé a BIO. Štýlový Lobby bar s príjemnou atmosférou ponúka široký výber od miešaných drinkov až po lahodnú kávu a chutné koláčiky. Letná terasa s výhľadom na nádhernú panorámu Rovnováhu tela a mysle, duševnú pohodu, relax a odpočinok, to všetko si môžete dopriať vo wellness hotela RENDEZ-VOUS. Pre našich hostí je pripravená sauna s kapacitou 6 osôb a hydromasážny bazén s kapacitou 5 osôb.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Spoznajte zákutia tohto čarovného kraja na bicykli. V Liptovskom Trnovci sa môžete napojiť na cyklotrasy a vybrať sa smerom, ktorým Vás srdce zaveje. Bicykle si môžete zapožičiať priamo u nás.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz