PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Liptovský Trnovec
Adresa: 
Liptovský Trnovec 312, 032 22 Liptovský Trnovec
Web adresa:
www.slovenske.cz/hotelrendez
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Vdýchnite svieži čistý vzduch, započúvajte sa do panenského ticha, vychutnajte si rozprávkovú krajinu a prežite neopakovateľné zážitky. Izby s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tatry a Liptovskú Maru, v príjemnej rodinnej atmosfére, reštaurácia plná gurmánskych zážitkov, wellness a fitness.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vdýchnite svieži čistý vzduch, započúvajte sa do panenského ticha, vychutnajte si rozprávkovú krajinu a prežite neopakovateľné zážitky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Z izieb je krásny výhľad na Nízke a Západné Tatry, Chočské vrchy a Liptovskú Maru. Dvojposteľové izby a dvojpodlažné apartmány s balkónom. Celková kapacita ubytovacej časti je 38 lôžok. Dvojpodlažné apartmány sú tiež vhodné pre rodiny s deťmi (2+2). Vybavenie izieb a apartmánov: kúpeľňa s vaňou alebo sprchový kút (podľa typu izby), televízia, wifi, fén a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Spoznajte zákutia tohto čarovného kraja na bicykli. V Liptovskom Trnovci sa môžete napojiť na cyklotrasy a vybrať sa smerom, ktorým Vás srdce zaveje. Bicykle si môžete zapožičiať priamo u nás.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ALSEN s.r.o.
Informace poskytnul: Marcel Gemza
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz