PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Chalupa Homola
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Roháčska 161, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 513 339
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupa-homola
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Samostatná chalupa Homola v krásnom prostredí v blízkosti Roháčov v obci Zuberec. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 16 lôžok v 4 samostatných spálňach. V chalupe sa nachádza aj spoločenská miestnosť s krbom, plne zariadená kuchyňa s výbavou a jedna pomocná kuchynka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Samostatná chalupa Homola je situovaná v krásnom prostredí v blízkosti Roháčov v obci Zuberec. Za objektom tečie potok Studená, ktorý tvorí hranicu pozemku s hustým lesným porastom strmého kopca Kýčera. Parkovanie je priamo pri objekte na priestrannom dvore.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom objekte s celkovou kapacitou 16 lôžok v 4 samostatných spálňach. V chalupe sa nachádza aj spoločenská miestnosť s krbom, plne zariadená kuchyňa s výbavou a jedna pomocná kuchynka. Hostia majú k dispozícii tri samostatné sociálne zariadenia (kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou). V uzatvorenom dvore nájdete pekný altánok s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na Orave môžete tráviť dovolenku počas celého roka. Okolie Zuberca Vám ponúka mnoho možností na turistiku v Roháčoch, lyžovanie v blízkych lyžiarskych strediskách a kúpanie sa v termálnych kúpaliskách v Oraviciach, či v Bešeňovej. Môžete si tiež urobiť výlet na Oravský hrad a Oravskú priehradu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ján Homola
Informace poskytnul: Ján Homola
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz