PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Likavka » Chalupa Likavka-Ružomberok

Chalupa Likavka-Ružomberok

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ružomberok, Likavka
Adresa: 
Likavka, ulica Hollého 412, okres Ružomberok
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Chalupa Likavka-Ružomberok chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

počasí Ružomberok

Wi-Fi

Chalupa na okraji obce, v Chočskom pohorí, 2km od mesta Ružomberok na rozhraní Malej a Veľkej Fatry, Nízkých a Západných Vysokých Tatier.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Spoznávanie LIPTOVA,turistika,cykloturistika,termálne bazény GPS: (49°5´39.15S) / (19°18´25.51V) Chalupa na okraji obce, v Chočskom pohorí 2km od mesta Ružomberok na rozhraní Malej Fatry, Veľkej Fatry, Nízkych Tatier a Západných Vysokých Tatier. Ideálne východiskové miesto na aktívnu rodinnú dovolenku, spoznávanie uvedených pohorí, regiónov LIPTOVA, ORAVY počas... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa poskytuje ubytovanie 1-5 osobám,(1x3,1x2). Spoločenská miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom, satelit-televízor, vybavená kuchyňa, 3 lôžka , spálňa 2 lôžka. V chalupe je vonkajšie posedenie, elektrický gril, detská hojdačka, šmýkačka. Miestnosť na úschovu bicyklov, lyží a sánok. Spotreba plynu,vody,(kúrenie,varenie) v cene pobytu, spotreba elektriny... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

1.5km - železničná stanica Ružomberok 20 minút, 2km - Likavský hrad, 2km - Ružomberok, galéria ak.mal.Fulla, múzeum, 4km - od chalupy 10 minút autom, SKIBUS 20 minút, Skipark Ružomberok Malinô Brdo 1209 m.n.m. - Hrabovská dolina, druhé najväčšie lyžiarske stredisko na LIPTOVE, najdlhšia trať 3900m s prevýšením 672m, umelé zasnežovanie, 12km zjazdových tratí, 8... více >>

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz