PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovský Ján
Adresa: 
Liptovský Ján 2134, 03203
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatabielo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Ján

Wi-Fi

Po domluvě

Chata pod lesom v Liptovskom Jáne, Jánskej doline. Vhodná pre max 10 osôb (8+2). Ohradený pozemok, ohnisko, gril, altánok. 4x spáľňa, kuchyňa, 2x WC, 2x sprchový kút.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Bielo sa nachádza pri vstupe do Jánskej Doliny v Nízkych Tatrách .Na krásnom mieste s výbornou dostupnosťou a parkovaním v oplotenom areály.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatka je na krásnom mieste s výbornou dostupnosťou a parkovaním v oplotenom areály. S altánkom, ohniskom, grilom, hojdačkou pre deti, alebo výbeh pre vašich dom.miláčikov. Chatka je dvojpodlažná so 4 spáľňami, 2 hore a 2 dole. V každej sú dve pevne lôžka a v jednej hore a jednej dole je možnosť dodania prístelku pre dieťa do 12 rokov. K dispozícii sú na prízemí sú 2x... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je veľa zaujímavých atrakcií. V jánskej doline Stanišovská jaskyňa, kde je pre ubytovaných 40% zľava na vstup. Mini Slovensko, termálny prameň. Vonkajšie kúpalisko, množstvo turistických chodníkov. V blízkosti je Aqua parky Tatralandia, Bešeňová. Lyžiarske strediská Chopok - Jasná, Ski Opalisko-Závažná Poruba. Liptovská Mara - vodná priehrada. V blízkosti... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Villa Victorias.r.o
Informace poskytnul: Janette Garabášová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz