PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovský Ján
Adresa: 
Liptovský Ján 2134, 03203
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 238 669
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatabielo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Ján

Wi-Fi

Po domluvě

Chata pod lesom v Liptovskom Jáne, Jánskej doline. Vhodná pre max 10 osôb (8+2). Ohradený pozemok, ohnisko, gril, altánok. 4x spáľňa, kuchyňa, 2x WC, 2x sprchový kút.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Bielo sa nachádza pri vstupe do Jánskej Doliny v Nízkych Tatrách .Na krásnom mieste s výbornou dostupnosťou a parkovaním v oplotenom areály.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatka je na krásnom mieste s výbornou dostupnosťou a parkovaním v oplotenom areály. S altánkom, ohniskom, grilom, hojdačkou pre deti, alebo výbeh pre vašich dom.miláčikov. Chatka je dvojpodlažná so 4 spáľňami, 2 hore a 2 dole. V každej sú dve pevne lôžka a v jednej hore a jednej dole je možnosť dodania prístelku pre dieťa do 12 rokov. K dispozícii sú na prízemí sú 2x... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je veľa zaujímavých atrakcií. V jánskej doline Stanišovská jaskyňa, kde je pre ubytovaných 40% zľava na vstup. Mini Slovensko, termálny prameň. Vonkajšie kúpalisko, množstvo turistických chodníkov. V blízkosti je Aqua parky Tatralandia, Bešeňová. Lyžiarske strediská Chopok - Jasná, Ski Opalisko-Závažná Poruba. Liptovská Mara - vodná priehrada. V blízkosti... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Villa Victorias.r.o
Informace poskytnul: Janette Garabášová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz