Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Liptovský Ján

Liptovský Ján je malá vesnička a je považován za vstupní bránu do Jánské doliny a začátkem mnoha turistických tras. Je známým rekreačním a turistickým místem, vhodným jak pro zimní tak i letní rekreační pobyty. Termální voda má dokázané léčivé účinky, léčí choroby pohybových ústrojí, nervové, choroby srdce a cév.
Více o místě Liptovský Ján Liptovský Ján - Zajímavosti v okolí
Chata Černica
Chata Černica
Kategorie ubytování:Horská chata
Chata v Jánskej doline Nízkych Tatier na úpätí kopca (1500m), v blízkosti thermálnych kúpalísk a lyžiarskych vlekov.
Orientační cena lůžko/noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Villa VICTORIA
Villa VICTORIA
Kategorie ubytování:Penzion
Lokalita: Liptovský Ján
Villa v krásnom prostredí Jánskej doliny s veľkým uzavretým dvorom, detským ihriskom, MiniZoo . Pre najmenších Další » vo Ville detský kútik s hračkami, d.stolička, postieľka... Ubytovať je možné 30 osôb, pre ktoré pripravujeme domácu stravu. Kuchynka na malú pripravu, zohriatie
30 lůžek
ne
30 lůžek
ne
Orientační cena lůžko/noc:
26 EUR s polopenzí
26 EUR s polopenzí
26 EUR s polopenzí
Chata Bielo
Chata Bielo
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Liptovský Ján
Chata pod lesom v Liptovskom Jáne, Jánskej doline. Vhodná pre max 10 osôb (8+2). Ohradený pozemok, ohnisko, gril Další », altánok. 4x spáľňa, kuchyňa, 2x WC, 2x sprchový kút.
8 lůžek
na dotaz
8 lůžek
na dotaz
Databáze ubytování v Liptovském Jánu obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X