PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Liptovský Ján, Jánska dolina
Adresa: 
Jánska dolina 143
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 649 135
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
cernica.eu www.slovenske.cz/chatacernica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Ján

Wi-Fi

Chata v Jánskej doline Nízkych Tatier na úpätí kopca (1500m), v blízkosti thermálnych kúpalísk a lyžiarskych vlekov.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata sa nachádza cca 4km od dedinky Liptovský Ján smerom pod najvyšší kopec N.Tatier "DUMBIER". Ku chate je prístupová komunikácia udržiavaná aj v zime. Najbližšia železničná stanica je v Lipt. Mikuláši, alebo Lipt. Hrádku. Najbližšie autobusové spojenie je pred hotelom Ďumbier (cca 800-1000m od chaty).... Pre Vaše vozidlo je pripravené parkovisko hneď pri chate.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavenie chaty - 2 spálne (3+5) , spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa s WC. V blízkosti chaty sa nachádza ihrisko. Kapacita chaty 8 osôb, vhodné pre dve rodiny (max. počet je 8 osôb, daľšie prísteľky len so súhlasom prevádzkovateľa zariadenia, min. dĺžka pobytu je 3 noci). Vrámci chaty je dostupná WiFi - 250MB/deň. (po vyčerpaní 250MB dát WiFi ďalej beží, ale... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stravovanie je možné v blízkej reštaurácii (200m). Najbližšia predajňa je v dedinke Lipt.Ján. V okruhu 10km je 29 lyžiarskych vlekov a nikoľko thermálnych kúpalísk a thermálparkov prevádzkovaných aj v zime. Blízko chaty cca 900m je thermálne kúpalisko s večerným kúpaním po celý rok. Ostatné atraktívne miesta máme pre hostí pripravené na zozname po príchode na chatu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Bella
Informace poskytnul: Richard Bella
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz