Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horské chaty Nízké Tatry

Databáze Horské chaty Nízké Tatry obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Chata Černica
Chata Černica
Druh ubytování:Horská chata
Chata v Jánskej doline Nízkych Tatier na úpätí kopca (1500m), v blízkosti thermálnych kúpalísk a lyžiarskych vlekov.
Orientační cena lůžka za noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Chata Repiská
Chata Repiská
Druh ubytování:Horská chata
Chata Repiská sa nachádza priamo v Demänovskej doline, neďaleko od jaskyne Slobody a je jedna z najvyššie položených Více » súkromných chát v tejdo doline. V zime sa dá na lyžiach prísť z Chopku až ku chate a v lete je chata výborným východiskovým bodom na túry. Začiatky tur.trás sú už 200 metrov od chaty
Orientační cena lůžka za noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
Chata Mrož
Chata Mrož
Druh ubytování:Horská chata
Chata Mrož je situovaná uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny. Jedinečná poloha chaty v očarujúcom lesnom Více » prostredí a v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova, zaručuje našim hosťom prežitie nezabudnuteľnej dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu.
14 lůžek
na dotaz
14 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžka za noc:
16 EUR bez stravování
20 EUR bez stravování
22 EUR bez stravování
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie