Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Demänovská Dolina, Lúčky
Adresa: 
Demänovská dolina 281
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 346 569
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.skidubojasna.sk www.slovenske.cz/chatamroz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Záhradky počasí Jasná - Záhradky

Wi-Fi

Po domluvě

Klimatizace

Sauna

Chata Mrož je situovaná uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny. Jedinečná poloha chaty v očarujúcom lesnom prostredí a v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova, zaručuje našim hosťom prežitie nezabudnuteľnej dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Mrož sa nachádza, na severnej strane Chopka, neďaleko lyžiarskych vlekov Lúčky - 1500m. Dostupnosť chaty autom - odbočka z diaľnice D1 - smer Demänovská dolina - Jasná. Autobusom - autobusová zastávka č.3 - smer Demänovská dolina - Jasná, zastávka - Lúčky - 13km. Vlakom - železničná stanica Liptovský Mikuláš. GPS N 48.9825135, E 19.5987843

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovej chate s celkovou kapacitou pre 12 až 14 osôb. V chate sú hosťom k dispozícii 5 spální, jedna štvorlôžková izba a štyri dvojlôžkové izby, z ktorých dve disponujú možnosťou využitia jednej prístelky. Na prípravu vlastného stravovania slúži v objekte kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Príjemne relaxovať... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Jasná: Lúčky - Záhradky - Jasná - Otupné - všetky sú prepojené lanovkami a vlekami. Demänovská jaskyňa Slobody - 1,5km, Ľadová jaskyňa - 3km, termálne kúpaliská - Tatralandia - 14km, Thermal Park Bešeňová - 21km, kúpele Lúčky pri Ružomberku - 26km, termálne kúpele Liptovský Ján - 16km, Skanzen Liptovskej dediny - Pribylina - 24km, vodná nádrž Liptovská Mara - 14km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Ďubek
Informace poskytnul: Michal Ďubek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz