PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Demänovská Dolina, Lúčky
Adresa: 
Demänovská dolina 281
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatamroz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Záhradky

Jasná - sever hlásí 30 - 55 cm sněhu

Po domluvě

Chata Mrož je situovaná uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny. Jedinečná poloha chaty v očarujúcom lesnom prostredí a v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova, zaručuje našim hosťom prežitie nezabudnuteľnej dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Mrož sa nachádza, na severnej strane Chopka, neďaleko lyžiarskych vlekov Lúčky - 1500m. Dostupnosť chaty autom - odbočka z diaľnice D1 - smer Demänovská dolina - Jasná. Autobusom - autobusová zastávka č.3 - smer Demänovská dolina - Jasná, zastávka - Lúčky - 13km. Vlakom - železničná stanica Liptovský Mikuláš. GPS N 48.9825135, E 19.5987843

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovej chate s celkovou kapacitou pre 12 až 14 osôb. V chate sú hosťom k dispozícii 5 spální, jedna štvorlôžková izba a štyri dvojlôžkové izby, z ktorých dve disponujú možnosťou využitia jednej prístelky. Na prípravu vlastného stravovania slúži v objekte kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Príjemne relaxovať... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Jasná: Lúčky - Záhradky - Jasná - Otupné - všetky sú prepojené lanovkami a vlekami. Demänovská jaskyňa Slobody - 1,5km, Ľadová jaskyňa - 3km, termálne kúpaliská - Tatralandia - 14km, Thermal Park Bešeňová - 21km, kúpele Lúčky pri Ružomberku - 26km, termálne kúpele Liptovský Ján - 16km, Skanzen Liptovskej dediny - Pribylina - 24km, vodná nádrž Liptovská Mara - 14km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Ďubek
Informace poskytnul: Michal Ďubek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz