PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Demänovská Dolina
Adresa: 
Dem.Dolina - Repiská 77
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatarepiska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Chata Repiská sa nachádza priamo v Demänovskej doline, neďaleko od jaskyne Slobody a je jedna z najvyššie položených súkromných chát v tejdo doline. V zime sa dá na lyžiach prísť z Chopku až ku chate a v lete je chata výborným východiskovým bodom na túry. Začiatky tur.trás sú už 200 metrov od chaty


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Repiská sa nachádza priamo v Demänovskej doline, neďaleko od jaskyne Slobody a je jedna z najvyššie položených súkromných chát v tejdo doline. V zime sa dá na lyžiach prísť z Chopku až ku chate a v lete je chata výborným východiskovým bodom na túry. Začiatky vysokohorských trás sú už 200 metrov od chaty. Demänovská dolina - Jasná ponúka v zime vynikajúce... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Repiská má 2 samostatné časti, prízemie a poschodie. Prízemie so samostatným vchodom obsahuje 2 trojlôžkové izby s možnosťou prísteľky, kuchynku s kompletným vybavením na varenie, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a posedením. Poschodie s osobitným vstupom má 3 trojlôžkové izby a 1 dvojlôžkovú izbu s možnosťou prísteľky, kuchyňu s kompletným... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letná sezóna - aktivity: priehrada Liptovská Mara (plávanie, člnkovanie, surfovanie, rybolov), termálne kúpaliská - Bešeňová (celoročne), Liptovský Ján, Aquapark Tatralandia. Turistika v Nízkych, Západných a Vysokých Tatrách a v Chočských vrchoch. Možnosti aj: rafting, paragliding, horolezectvo, speleológia. V okolí chaty množstvo turistických chodníkov. Zimná... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: majitel
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz