Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování Liptovská Teplička

Ubytování - Liptovská Teplička

Liptovská Teplička se nachází ve Fatransko-tatranské oblasti. Liptovská Teplička se rozkládá v ochranném pásmu Národního parku Nízké Tatry. Nejznámější značené turistické trasy vedou z obce údolím Čierného Váhu a Ždiarského potoka na hřeben Kráľovohoľských Nízkých Tater a dál. V zimě se nabízí sportovní vyžití ve skiareálu Liptovská Teplička.
Více o místě Liptovská Teplička Liptovská Teplička - Zajímavosti v okolí
Privat Ludmila
Kategorie ubytování: Penzion
Samostatný rodinný dom na prízemí 1 apartmán max. 8 lôžok. Na poschodí 4 izby max. 15 lôžok. Kompletne vybavené Další » kuchyne na prízemí aj poschodí max.kapacita 24 lôžok. Len 100 metrov od lyžiarského strediska. Vhodný pre rodiny s detmi. Väčšie skupiny možnosť zľavy.
24 lůžek
24 lůžek
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Liptovské Tepličce. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X