PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovská Teplička
Adresa: 
Liptovská Teplička č.133
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 074 859, +421 (0)52-7798 182
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/ludmila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 920 m.

počasí Liptovská Teplička

Wi-Fi

Samostatný rodinný dom na prízemí 1 apartmán max. 8 lôžok. Na poschodí 4 izby max. 15 lôžok. Kompletne vybavené kuchyne na prízemí aj poschodí max.kapacita 24 lôžok. Len 100 metrov od lyžiarského strediska. Vhodný pre rodiny s detmi. Väčšie skupiny možnosť zľavy.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión ĽUDMILA sa náchadza v príjemom tichom prostredí na hornom konci Liptovskej Tepličky len 100 metrov od lyžiarského strediska Smrečiny a vlekov.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v samostatnom rodinnom dome ktorý má na prízemí jeden apártment s možnosťou šiestich lôžok, kompletne vybavenej kuchyne s ladničkou, plynovým šporákom a kachlami na drevo, televízor s kompletnou kúpeľňou a WC. Na druhom poschodí sú štyri izby 3 x štyri lôžok a jedna izba x dve lôžka, kompletne zariadená kuchyňa s ladničkou, plynovým šporákom a kúpelňa s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko v Liptovskej Tepličke Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Slovenský raj, Aqua City Poprad

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ján Kiovský
Informace poskytnul: Linder
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz