PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Ján
Adresa: 
Ulica pod Hrádkom 278/1, 03203 Liptovský Ján
Web adresa:
www.slovenske.cz/villavictoria
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Ján

Wi-Fi

Villa v krásnom prostredí Jánskej doliny s veľkým uzavretým dvorom, detským ihriskom, MiniZoo . Pre najmenších vo Ville detský kútik s hračkami, d.stolička, postieľka... Ubytovať je možné 30 osôb, pre ktoré pripravujeme domácu stravu. Kuchynka na malú pripravu, zohriatie


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

VILLA VICTORIA -penzion sa nachádza na konci obce Liptovský Ján v tichom prostredí pred vstupom do Jánskej Doliny. 300m od zástavky autobusu z Lipt.Mikuláša pri COOP Jednota. Od Villy je 400m termálny prameň Rudolf s možnosťou kúpania, ski centrum Opalisko v Závažnej Porube cca 5km so zľavami na skipas 40% a možnosť sánkovania, 200m bežkárske trate v dlžke 5km,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion je vhodný pre individuálne pobyty a pobyty pre rodiny s deťmi! Zloženie izieb: 2 izby dvojlôžkové, 3 izby trojlôžkové, 1 izba štvorlôžková deluxe (izba na prízemí je bezbariérová s kuchynským kutom a východom na terasu). 1x4lôžkova na poschodí. 1x apartmán - dvojizbový s kuchynkou na prízemí 1x 3 izbový apartmán s dvoma oddelenými spalňami, kuchyňou s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letnom období je možnosť kúpania sa v tunajšom termálnom kúpalisku. Voda v ňom blahodárne pôsobí na liečbu pohybového ústrojenstva a kožných chorôb. Krásna okolitá príroda umožňuje turistické prechádzky po Jánskej doline a jej okolí. V nepriaznivom počasí sa dá využiť krytá plaváreň s termálnou vodou v hoteli Máj alebo v iných ubytovacích zariadeniach. Kde máme pre... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: VillaVictoria s.r.o.
Informace poskytnul: Janette Garabášová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz