PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Ján
Adresa: 
Ulica pod Hrádkom 278/1, 03203 Liptovský Ján
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 238 669, +421 (0)905 105 366
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villavictoria.sk www.slovenske.cz/villavictoria
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Ján

Wi-Fi

Není možný

Villa v krásnom prostredí Jánskej doliny s veľkým uzavretým dvorom, detským ihriskom, MiniZoo . Pre najmenších vo Ville detský kútik s hračkami, d.stolička, postieľka... Ubytovať je možné 30 osôb, pre ktoré pripravujeme domácu stravu. Kuchynka na malú pripravu, zohriatie


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

VILLA VICTORIA -penzion sa nachádza na konci obce Liptovský Ján v tichom prostredí pred vstupom do Jánskej Doliny. 300m od zástavky autobusu z Lipt.Mikuláša pri COOP Jednota. Od Villy je 400m termálny prameň Rudolf s možnosťou kúpania, ski centrum Opalisko v Závažnej Porube cca 5km so zľavami na skipas 40% a možnosť sánkovania, 200m bežkárske trate v dlžke 5km,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion je vhodný pre individuálne pobyty a pobyty pre rodiny s deťmi! Zloženie izieb: 2 izby dvojlôžkové, 3 izby trojlôžkové, 1 izba štvorlôžková deluxe (izba na prízemí je bezbariérová s kuchynským kutom a východom na terasu). 1x4lôžkova na poschodí. 1x apartmán - dvojizbový s kuchynkou na prízemí 1x 3 izbový apartmán s dvoma oddelenými spalňami, kuchyňou s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letnom období je možnosť kúpania sa v tunajšom termálnom kúpalisku. Voda v ňom blahodárne pôsobí na liečbu pohybového ústrojenstva a kožných chorôb. Krásna okolitá príroda umožňuje turistické prechádzky po Jánskej doline a jej okolí. V nepriaznivom počasí sa dá využiť krytá plaváreň s termálnou vodou v hoteli Máj alebo v iných ubytovacích zariadeniach. Kde máme pre... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: VillaVictoria s.r.o.
Informace poskytnul: Janette Garabášová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz