PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Vyšný Kubín
Adresa: 
Vyšný Kubín
Web adresa:
www.slovenske.cz/chata-emka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

počasí Dolný Kubín

Wi-Fi

Po domluvě

Chata pri potôčku sa nachádza v blízkosti úpätia Choča. Moderná chata pre 13 osôb je vybavená infrasaunou v predsieni. Na prízemí je terasa s posedením. Ďalej je tu plne vybavená kuchyňa. K vybaveniu prízemia patrí dvojlôžková izba a kúpeľňa. Podkrovie tvoria 2 spálne a balkón.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Emka pri potôčku sa nachádza v blízkosti úpätia Choča (1611 m.n.m.) a Vyšnokubínskych skaliek, medzi dedinkami Vyšný Kubín a Leštiny, učupenými do lona nádhernej oravskej prírody.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Moderná chata pre 13 osôb je vybavená infrasaunou v predsieni. Na prízemí je terasa s posedením. Ďalej je tu plne vybavená kuchyňa s 2x chladničkou s mrazničkou, sporákom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a sendvičovačom. V kuchyni nájdete aj krb, jedálenský kútik a posedenie. K vybaveniu prízemia patrí dvojlôžková izba a kúpeľňa. Podkrovie tvoria 2 spálne a balkón.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata Emka je situovaná medzi Vyšným Kubínom a Leštinami. V blízkosti objektu je množstvo známych lyžiarskych stredísk ako Kubínska hoľa, Malinô Brdo alebo Racibor v Oravskom Podzámku. Kúpanie je možné v celoročných aquaparkoch v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši, Dolnom Kubíne alebo v Lúčkach. Okolie je vhodné aj na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie alebo spoznávanie kultúrnych a historických pamiatok okolia.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloš Šiška
Informace poskytnul: Miloš Šiška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz