TOPlist
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Smižany, Košiarny Briežok
Adresa: 
Chata Horáreň - Košiarny Briežok - Čingov
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)90 554 7052
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)53-446 6778
Web adresa:
www.chatahoraren.sk
www.slovenske.cz/horaren
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  500 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Spišská Nová Ves počasí Spišská Nová Ves

Obsazené termíny

4.10.2019 - 6.10.2019

11.10.2019 - 13.10.2019

Poloha a dosažitelnost

Chata je umiestnená cca 3km od obce Smižany na okraji rekreačnej oblasti Košiarny briežok. Od mesta Spišská Nová Ves je vzdialená cca 5km. Je umietnená priamo pri cyklisstickom a turistickom chdníku. Cez časť obce Smižianka Maša autom (aj autobusom) po spevnenej lesnej ceste sa doatanete až priamo k chate. Cesta je udržiavaná aj v zime. Je umiestnená v tichom prosterí pri lese.

Vybavení a služby

Kuchyňa - zariadená veľkým plynovým sporákom + el.rúra + vybavenie na prípravu stravy pre 25 osôb, chaldnička, mraznička. Jedáleň - vybavená TV prijímačom + satelit. Izby: izba č.1 - 2x poschodová posteľ + WC + sprcha + umývadlo, izba č.2 - 4x poschodová posteľ + WC + sprcha + umývadlo, č.3 - 2x poschodová posteľ + 3x válenda + WC + sprcha + umývadlo, č.4 a 5 -... více >>

Rekreace a služby v okolí

Turistické chodníky Slovenského raja - priamo z chaty - Čingov, Sovia skala, Matka Božia, Prielom Hornádu, Spišská Nová Ves. Sokolia dolina. Ste priamo na cyklotrase, ktorá je súčasťou cc 500 km značenej siete cykloturistických ciest pre horské bicykle - Južný Spiš. Autom presun na Podlesok - 15km - Suchá Belá, Piecky, Sokol, Prielom Hornádu, Kláštorisko. Autom na... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: ACOMO s.r.o
Informace poskytnul: Vlado Nováček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz