PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata je umiestnená cca 3km od obce Smižany na okraji rekreačnej oblasti Košiarny Briežok. Od mesta Spišská Nová Ves je vzdialená cca 5km. Je umietnená priamo pri cyklisstickom a turistickom chodníku. Cez časť obce Smižianska Maša autom (aj autobusom) po spevnenej lesnej ceste sa doatanete až priamo k chate. Cesta je udržiavaná aj v zime. Je umiestnená v tichom prosterí pri lese.
Vybavení a služby
Kuchyňa - zariadená veľkým plynovým sporákom + el.rúra + vybavenie na prípravu stravy pre 25 osôb, chaldnička, mraznička. Jedáleň - vybavená TV prijímačom + satelit. Izby: izba č.1 - 2x poschodová posteľ + WC + sprcha + umývadlo, izba č.2 - 4x poschodová posteľ + WC + sprcha + umývadlo, č.3 - 2x poschodová posteľ + 3x válenda + WC + sprcha + umývadlo, č.4 a 5 - podkrovné izby 3+3 postele. Na prízemí WC a sprchy pre tieto izby. Vonkajšie kryté ohnisko + sedenie + parkovisko. K dispozícii je miestnosť na odloženie bicyklov. Momentálne sú k dispozícii 3 ks bicyklov bez poplatku. Je možné zabezpečiť zapožičanie horských bicyklov na požiadanie

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Turistické chodníky Slovenského raja - priamo z chaty - Čingov, Sovia skala, Matka Božia, Prielom Hornádu, Spišská Nová Ves. Sokolia dolina. Ste priamo na cyklotrase, ktorá je súčasťou cc 500 km značenej siete cykloturistických ciest pre horské bicykle - Južný Spiš. Autom presun na Podlesok - 15km - Suchá Belá, Piecky, Sokol, Prielom Hornádu, Kláštorisko. Autom na Mlynky - 30km - Priehrada Dedinky, Zejmarská roklina, Dobšinská ľadová jaskyňa, presun autom - Tatranská Lomnica - 30km. Kúpaliská - Spišská Nová Ves 5km, Vrbov - 10km, Poprad - 30k., Kultúra - Gotiská cesta SPIŠ - GEMER - množstvo kult.pamiatok veľmi blízko - Levoča, Spišský Hrad, Žehra, Spišský Štvrtok, Keťmarok, Štítnik, Krásna Hôrka, Betliar... Zima - lyžovačka - Mlynky - Kruhová, Levočská Dolina, Rittenberg, Brodok, Plejsy, Lomnické sedlo,...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz