PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Leštiny
Adresa: 
Leštiny 120, 026 01 Dolný Kubín
Web adresa:
www.slovenske.cz/chata-katka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

počasí Dolný Kubín počasí Dolný Kubín

Wi-Fi

Po domluvě

Prenajmite si novovybudovanú chatu Katka a užite si dovolenku, pracovný pobyt, služobnú cestu či dlhodobý pobyt na Orave. Chata sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie sa nachádza v malebnej dedinke Leštiny, ktorá je učupená pod krásnym kopcom Choč (1611m n.m.) a v blízkosti Kubínskych skaliek (niekdajšie sídlo Keltov). Od Dolného Kubína je vzdialená 4km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je prispôsobená na pohodlný prenájom pre skupiny 14 až 16 hostí. Na jej prízemí sú Vám k dispozícii dve 4-lôžkové spálne, z toho jedna priechodná. Nájdete tu aj kuchynský kútik s chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, televízorom, rádiom, DVD a krbom. Pri spálňach je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Začínajte dni v lone prekrásnej oravskej prírody. Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa či už peši alebo na bicykli za krásami Oravy. Ak nie ste priaznivcami pešej turistiky, môžete relaxovať v neďalekých termálnych kúpaliskách: Lúčky, Bešeňová a aquaparkoch: Dolný Kubín a Tatralandia - Liptovský Mikuláš. Vyznávači zimných športov si prídu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloš Šiška
Informace poskytnul: Miloš Šiška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz