PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Tatranská Štrba, Lieskovec
Adresa: 
Tatranská Štrba, chatová osada Lieskovec 3078
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 302 618
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatamarcella
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 930 m.

Štrbské Pleso hlásí 35 cm sněhu

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Chata v lese v lokalite Štrbské Pleso, kľud a relax v šume stromov. Zrekonštruovaná, zateplená chata vhodná ako "základný tábor" pre Vaše expedície pri objavovaní Vysokých Tatier ako aj miesto kde slovo oddych nie je len slovom.

Celkové vybavení objektu
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Marcella sa nachádza v peknom prostredí v chatovej oblasti Lieskovec v obci Tatranská Štrba, obklopená lesom, blízko potôčika. Dostanete sa k nám po diaľnici, kde zídete zjazdom na Važci a cestou prvej triedy sa dostanete až k nám na chatu, prípadne v smere od Košíc zídete zjazdom Mengusovce a prídete až k nám. Je možné sa dopraviť aj po železnici a vystúpiť na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostredie chaty Marcella je vhodné pre rodiny s deťmi, ako i pre návštevníkov, ktorí vyhľadávajú aktívny odpočinok. Chata je svojou polohou ideálnym miestom na výlety do Vysokých Tatier. Okolie ponúka veľa možností na rôzne športové a iné aktivity. Chata je chránená elektronickým zabezpečovacím systémom. Návštevníkmi je vyhľadávaná pre svoje umiestnenie v lese... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika vo Vysokých Tatrách, lyžovanie Parksnow Štrbské Pleso, Ski Bachledová dolina, Ski Lučivná, bežkovanie Štrbské Pleso, cyklistika, plávanie a welnes Aquacity Poprad a mnoho ďalších aktivít.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Milan Vrabeľ
Informace poskytnul: Ing. Marcela Vrabeľová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz