Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Štrba
Adresa: 
Horská 1171, 059 41 Tatranská Štrba
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 337 996
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/mlynica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

Novozrekonštruovaná Chata Mlynica ponúka útulné ubytovanie v príjemnom prostredí v chatovej oblasti obce Štrba, ktorá je vstupnou bránou Štrbského Plesa. Plne vybavená chata s krbom, kotlíkom na guláša ale i TV-SAT, je ideálna pre rodiny s deťmi, tatranských turistov alebo firemné akcie.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata v zalesnenej chatovej oblasti Tatranský Lieskovec pri obci Tatranská Štrba, 8km od Štrbského Plesa. Obec je súčasťou Vysokých Tatier. Hoci sa chata nachádza v lese je priamo dostupná autom (cca 5 parkovacích miest) a od železničnej stanice Tatranská Štrba je vzdialená cca 800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Novozrekonštruovaná chata • Vonkajšie vybavenie: sedenie s otvoreným ohniskom, kotlíkom na guláš, hojdačkami na veľkej lúke, vhodnej pre športové aktivity. • Vnútorné vybavenie: plne vybavená kuchyňa (vrátane chladničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej konvice) spoločenská miestnosť (s TV SAT, krbom, spoločenskými hrami a pod.). 6 samostatných spální.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety do prírody - Vysoké Tatry a ich okolie, Slovenský raj 25km, Važecká jaskyňa 5km, Demänovské jaskyne 50km • výlety za históriu - Skanzen Pribylina 29km, Spišský hrad 55km • výlety za atrakciami - AquaCity Poprad 8km, termálne kúpaliská Vrbov, Vyšné Ružbachy, Bešeňová

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: HURAJT,s.r.o.
Informace poskytnul: Jana Hurajtová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz