PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štrba » Chata Mlynica
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Štrba
Adresa: 
Horská 1171, 059 41 Tatranská Štrba
Web adresa:
www.slovenske.cz/mlynica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

Štrbské Pleso hlásí 35 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Novozrekonštruovaná Chata Mlynica ponúka útulné ubytovanie v príjemnom prostredí v chatovej oblasti obce Štrba, ktorá je vstupnou bránou Štrbského Plesa. Plne vybavená chata s krbom, kotlíkom na guláša ale i TV-SAT, je ideálna pre rodiny s deťmi, tatranských turistov alebo firemné akcie.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata v zalesnenej chatovej oblasti Tatranský Lieskovec pri obci Tatranská Štrba, 8km od Štrbského Plesa. Obec je súčasťou Vysokých Tatier. Hoci sa chata nachádza v lese je priamo dostupná autom (cca 5 parkovacích miest) a od železničnej stanice Tatranská Štrba je vzdialená cca 800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Novozrekonštruovaná chata • Vonkajšie vybavenie: sedenie s otvoreným ohniskom, kotlíkom na guláš, hojdačkami na veľkej lúke, vhodnej pre športové aktivity. • Vnútorné vybavenie: plne vybavená kuchyňa (vrátane chladničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej konvice) spoločenská miestnosť (s TV SAT, krbom, spoločenskými hrami a pod.). 6 samostatných spální.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety do prírody - Vysoké Tatry a ich okolie, Slovenský raj 25km, Važecká jaskyňa 5km, Demänovské jaskyne 50km • výlety za históriu - Skanzen Pribylina 29km, Spišský hrad 55km • výlety za atrakciami - AquaCity Poprad 8km, termálne kúpaliská Vrbov, Vyšné Ružbachy, Bešeňová

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: HURAJT,s.r.o.
Informace poskytnul: Jana Hurajtová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz