PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Štýlová Chata Nikola

Štýlová Chata Nikola

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 505
Web adresa:
www.slovenske.cz/nikola
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Po domluvě

Poskytujeme Vám ubytovanie v obci Ždiar v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Ubytovanie sa nachádza na Spiši, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Vysokých Tatier. Chata Nikola Vám ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch (4+2)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Štýlová chata Nikola je situovaná v atraktívnej časti centra malebnej podtatranskej obce Ždiar, obkolesenej nádhernou prírodou Belianskych Tatier. Výborná poloha ubytovania v centrálnej časti Ždiaru ako aj v tesnej blízkosti lesa a tečúcej rieky Belá, poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti turistiky, rekreácie a športového vyžitia. Okrem podnikania množstva... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi, seniorov, páry a milovníkov skvelej turistiky a lyžovačky. Pripravený pre Vás máme štýlový samostatný zrubový domček prispôsobený pre ubytovanie 6 osôb. Je rozdelený na dva samostatné kompletné zariadené apartmány s vlastnými vchodmi, ktoré sú vybavené nasledovne: - Apartmán na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie ponúka široké spektrum možností na trávenie voľného času. Neváhajte a navštívte obľúbenú atrakciu Chodník korunami stromov. Z vtáčej perspektívy si obzriete Pieninský národný park. Milovníci adrenalínových zážitkov si vychutnajú jazdu na Bobovej dráhe. Vietor vo vlasoch si užijete na viac ako 1 km dlhej trati. Časy minulé si pripomeniete v Ľudovom múzeu - Ždiarsky dom, ktorý sa nachádza neďaleko našej chaty.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Konzum Abc
Informace poskytnul: Otília Zoričáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz