Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování v soukromí Ždiar

Ubytování v soukromí Ždiar

Ubytování Ždiar - výběr kategorie ubytování:
Hotely (0)
Apartmány (0)
Rekreační střediska (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Ubytování v soukromí (4)
Vila Svišť
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Ždiar
Ponúkame apartmánové ubytovanie s kapacitou 16 lôžok. Každý apartmán má svoje sociálne zariadenie (WC, umývadlo Další » , sprchovací kút). Pri dome je k dispozícii uzamykateľné parkovisko (bezplatne), miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. V lete ubytovaným hosťom slúži osvetlený altánok s grilo
Orientační cena lůžko/noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
Privat U Milana
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Ždiar
Romantické ubytovanie na private v Ždiari pod Belianskymi Tatrami, z možnosťou príjemného oddychu, turistiky, športu a lyžovania.
Orientační cena lůžko/noc:
6,30 EUR bez stravování
7 EUR bez stravování
Privát Nemešany
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Ždiar
Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v Priváte Nemešany, v krásnej prírode malebnej dedinky Ždiar. Táto obec so svojimi Další » typickými tradíciami, zvyklosťami, folklórom a kultúrou patrí medzi klenoty Slovenska. Ubytovanie poskytujeme v 2,3,4 lôžkových izbách a vítané sú u nás aj domáce zvieratá.
Orientační cena lůžko/noc:
10 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
Vila Zdenka
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Ždiar
Vila Zdenka je ideálnym miestom pre Vašu letnú alebo zimnú dovolenku. Radi Vás privítame u nás, priamo v údolí Belianskych Tatier.
Orientační cena lůžko/noc:
6,50 EUR bez stravování
7 EUR bez stravování
8 EUR bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X