Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Štrbské Pleso
Adresa: 
Štrbské Pleso
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)917 655 446
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-4484 019
Web adresa:
www.chatasolisko.sk
www.slovenske.cz/chatasolisko

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1840 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

Štrbské Pleso hlásí 35 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost

Chata sa nachádza na južnom svahu predného Solisko, priamo na zjazdovke. Na chatu je možné sa dostať buď sedačkovou lanovkou z areálu, čo trvá cca 10 minút, alebo chodníkom od jazera po modrej značke za cca 1 hodinu.

Vybavení a služby

Poskytujeme ubytovanie v turistickej nocľahárni s kapacitou 8 lôžok. Spoločné sociálne zariadenie (umývadlo, toaleta)je situované mimo izby. Sprchovanie nie je možné z technických príčin. Celodenne poskytujeme reštauračné služby.

Rekreace a služby v okolí

V lete horolezectvo, turistika, paraglaiding. V zime skialpinizmus, lyžovanie (v zime je chata priamo na upravenej zjazdovke).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BIVAC s.r.o.
Informace poskytnul: Štefániková Marcela
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz