PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovská Osada
Adresa: 
Poľana 605, Liptovská Osada
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 405 795, +421 (0)917 531 148
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chataukmotra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Naša chata sa nachádza na okraji obce Liptovská Osada, priamo na hranici Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, čím poskytuje široké turistické možnosti. Poskytuje ubytovanie pre 8 ľudí. V prípade vyššieho počtu záujemcov alebo väčšej skupiny, vieme poskytnúť ubytovanie aj v susednom penzióne Haluška.

Chata u Kmotra Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
8 Lůžek, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 3:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Ohniště
Kryté venkovní posezení
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Oploceno
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (500m)
U cyklostezky (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naša chata sa nachádza v krásnom pokojnom prostredí na okraji obce Liptovská Osada, priamo na hranici Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Jej poloha poskytuje široké turistické a rekreačné možnosti. V priamom susedstve s chatou sa nachádza les s potokom, ideálny na relaxáciu. Chata poskytuje ubytovanie pre 8 ľudí, v prípade vyššieho počtu záujemcov alebo väčšej skupiny,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pri chate sa nachádza altánok s ohniskom, parkovanie je priamo vo dvore. Chata pozostáva z troch spální, obývacej miestnosti, v ktorej sa nachádza gauč, televízor a jedálenský stôl. Príjemnú atmosféru tu vytvára krb, ktorý poslúži ako zdroj kúrenia pre celú chatu. Kuchyňa je zariadená všetkým, čo potrebujete pre prípravu vlastných jedál. Obsahuje vybavenie ako je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo v obci sa nachádza turisticko- rekreačný komplex Gothal poskytujúci wellness služby a služby na aktívne trávenie voľného času. V okolí do 500m sa nachádza supermarket, pizzéria a reštauračné zariadenia. V letnom období okolie poskytuje viacero turistických trás, po dohode (za poplatok) vás k východisku na turistický bod vieme dopraviť, prípadne aj prísť... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Haluška SHR
Informace poskytnul: Ľ.Halušková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz