PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovská Osada
Adresa: 
Poľana 605, Liptovská Osada
Web adresa:
www.slovenske.cz/chataukmotra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Naša chata sa nachádza na okraji obce Liptovská Osada, priamo na hranici Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, čím poskytuje široké turistické možnosti. Poskytuje ubytovanie pre 8 ľudí. V prípade vyššieho počtu záujemcov alebo väčšej skupiny, vieme poskytnúť ubytovanie aj v susednom penzióne Haluška.

Chata u Kmotra Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
8 Lůžek, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 3:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Ohniště
Kryté venkovní posezení
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Oploceno
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (500m)
U cyklostezky (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naša chata sa nachádza v krásnom pokojnom prostredí na okraji obce Liptovská Osada, priamo na hranici Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Jej poloha poskytuje široké turistické a rekreačné možnosti. V priamom susedstve s chatou sa nachádza les s potokom, ideálny na relaxáciu. Chata poskytuje ubytovanie pre 8 ľudí, v prípade vyššieho počtu záujemcov alebo väčšej skupiny,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pri chate sa nachádza altánok s ohniskom, parkovanie je priamo vo dvore. Chata pozostáva z troch spální, obývacej miestnosti, v ktorej sa nachádza gauč, televízor a jedálenský stôl. Príjemnú atmosféru tu vytvára krb, ktorý poslúži ako zdroj kúrenia pre celú chatu. Kuchyňa je zariadená všetkým, čo potrebujete pre prípravu vlastných jedál. Obsahuje vybavenie ako je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo v obci sa nachádza turisticko- rekreačný komplex Gothal poskytujúci wellness služby a služby na aktívne trávenie voľného času. V okolí do 500m sa nachádza supermarket, pizzéria a reštauračné zariadenia. V letnom období okolie poskytuje viacero turistických trás, po dohode (za poplatok) vás k východisku na turistický bod vieme dopraviť, prípadne aj prísť... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Haluška SHR
Informace poskytnul: Ľ.Halušková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz